تغییر موضع باشگاه خلیج فارس درباره خرید جدید پرسپولیس

مالک و مدیرعامل باشگاه خلیج فارس شیراز گفت: برای آریا برزگر آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم او در پرسپولیس بدرخشد....

به گزارش مدال، احمد خوبان مالک و مدیر عامل باشگاه خلیج فارس در گفت‌و‌گو با سایت رسمی باشگاه درباره انتقال آریا برزگر به پرسپولیس اظهار داشت: برای آریا برزگر بهترین‌ها را آرزو داریم. امیدواریم او با حمایت مدیران  باشگاه پرسپولیس، کادر فنی و همبازیان خود و با تلاش زیاد بتواند روزهای خوبی در پرسپولیس داشته باشد. او  پتانسیل و توان خوبی دارد و  آرزو می‌کنم به عنوان یک  جوان ملی پوش که از استعدادهای خوب باشگاه و آکادمی خلیج فارس شیراز بوده است، در تیم ملی و پرسپولیس  بدرخشد.  آن چیزی که ما از آریا سراغ داریم درخشش در روزهای سخت است.

وی تصریح کرد: در گذشته نماینده و وکیل ما آقای محزون و همچنین آریا و پدرشان مذاکراتی با باشگاه پرسپولیس انجام داده بودند که نهایتا منجر به عقد قرارداد نشد. تیم‌های دیگری هم قبلا و حالا خواهان آریا بودند. آقای انصاری فرد هم مکاتباتی داشتند. متقابلا ما نیز برای انجام انتقال، نظر پدر آریا ، خود او و امکان اسکان مناسب و شرایط پیشرفت را مکتوب به باشگاه پرسپولیس، اعلام داشتیم. اکنون این انتقال صورت گرفته و مشکلی از این بابت وجود ندارد و برای آریای عزیز که از نونهالی در آکادمی و تیم ما بوده آرزوی موفقیت داریم.

خوبان در پایان گفت: آریا برزگر  زمستان سال گذشته در مسابقات قهرمانی زیر 17 ساله های کشور که در شیراز و تهران برگزار شد همراه با تیم  خلیج فارس به مقام قهرمانی و آقای گلی دست یافت. رقابت‌های سال جاری نیز، دو تا سه هفته دیگر شروع می‌شود. ان شالله که آریا در پرسپولیس و تیم ملی روزهای خوبی داشته باشد و درخشش او منجر به توجه بیشتر به استعدادهای فوتبالی شود. من ایمان دارم آریا با توان و انگیزه های بالا و سخت کوشی خود می‌تواند موفق شود.

گفتنی است که پیش از این وکیل باشگاه خلیج فارس این انتقال را قانونی ندانسته و به آن اعتراض کرده بود.

اخبار مرتبط:

وکیل باشگاه خلیج فارس: قرارداد برزگر با پرسپولیس قانونی نیست

تگ ها


آریا برزگر پرسپولیس آریا برزگر اخبار نقل وانتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس وکیل باشگاه خلیج فارس باشگاه خلیج فارس احمد خوبان پرسپولیس ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال