تغییر و تحول استقلال در نقل و انتقالات زمستانی

به نظر می رسد که استقلال زمستان داغی را مثل تابستان قبل پیش رو گذارد و باید منتظر تغییرات زیاد در این تیم بود ......

به نظر می رسد که استقلال زمستان داغی را مثل تابستان قبل پیش رو گذارد و باید منتظر تغییرات زیاد در این تیم بود.

به گزارش مدال، استقلال در فصل نقل و انتقالات تغییرات زیادی داشت و چند بازیکن جدید به تیم خود اضافه کرد.

استقلال یکی از پرتغییرترین تابستان های خود را تجربه کرد اما تنها یکی دو بازیکن جدید این تیم به خوبی در ترکیب جا افتاده اند.

علی کریمی، الهیار صیادمنش، روح الله باقری و کمی هم همام طارق امیدوار کننده ظاهر شده اند البته درباره هافبک عراقی آبی پوشان بحث زیاد است و صحبت های جنجالی او ممکن است که برایش گران تمام شود و زمینه ساز جدایی او شود.

در فصل جابجایی زمستانی استقلال به نظر می رسد که بازهم تغییرات زیادی خواهد داشت و باید منتظر جدایی چند بازیکن این تیم باشیم.

سید حسین حسینی رسما اعلام کرده که دوست دارد از استقلال برود و اگر مدیران باشگاه موافقت کنند او نخستین جدا شده خواهد بود. البته او اخیرا این حرف ها را تکذیب و اعلام کرد که در استقلال می‌ماند

الحاجی گرو اصلا در حد و اندازهای تیام ظاهر نشده است و او هم اگر نتواند در این چند دیدار پیش رو تواناییش را ثابت کند در فهرست فروش قرار خواهد گرفت و این درباره نویمایر هم صدق خواهد کرد.

و اما دیگر خریدهای جدید استقلال هم مثل محمد دانشگر، فرشاد محمدی مهر و شاید هم مرتضی تبریزی در صورت تداوم نیمکت نشینی در زمستان از تیم جدا شوند و به پیشنهادهای بعدی خود فکر کنند.

به نظر می رسد که استقلال زمستان پرماجرایی را مثل تابستان قبل پیش رو دارد و باید منتظر تغییرات زیاد در این تیم بود.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال