تغییر پست احتمالی در انتظار خرید جدید آبی‌ها

عارف غلامی بازیکن جدید استقلال با توجه به کمبود بازیکن در سمت راست خط دفاعی این تیم به احتمال بسیار زیاد در این پست مدنظر آندره‌آ استراماچونی خواهد بود....

تغییر پست احتمالی در انتظار خرید جدید آبی‌ها

به گزارش خبرنگار مدال، باشگاه استقلال چندی پیش جذب بازیکن جدید در خط دفاعی را تکذیب کرد تا مشخص شود هروویه میلیچ آخرین این تیم در خط دفاع خواهد بود. با اضافه شدن میلیچ تعداد مدافعین تخصصی استقلال به 9 رسید وبه جز این بازیکن کروات، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، میلاد باقری، شاهین طاهرخانی، عارف غلامی، وریا غفوری، امیرحسین کارگر و میلاد زکی‌پور در خط دفاعی این تیم در اختیار آندره‌آ استراماچونی خواهند بود.
عمده‌ترین مشکل استقلال در خط دفاعی در شرایط کنونی، جانشین وریا غفوری است. امیرحسین کارگر مدافع راست 21 ساله این تیم تاکنون سابقه بازی در یک بازی رسمی لیگ برتر را نداشته و فصل گذشته پس از غفوری، منتظری، محمدی‌مهر و حیدری، نفر پنجم این پست بود.
این در حالی است که غفوری فصل گذشته 6 بازی را به دلیل مصدومیت در لیگ برتر از دست داد و بعید نیست در فصل جاری نیز با مشکل مصدومیت مواجه شود. در چنین شرایطی استفاده از یک بازیکن جوان و کم تجربه ریسک بالایی خواهد بود و به نظر نمی‌رسد استراماچونی از کارگر به عنوان جانشین غفوری استفاده کند.
در میان بازیکنان استقلال، عارف غلامی سابقه بازی در پست مدافع راست را داشته هر چند وی در تمرینات و بازی‌های دوستانه اغلب در پست مدافع چپ مورد آزمایش قرار گرفته است. با جذب میلیچ، غلامی نیز شانس چندانی برای بازی در پست مدافع چپ نخواهد داشت و به نظر می‌رسد این بازیکن 22 ساله به جز عمق خط دفاع، در سمت راست و به عنوان آلترناتیوی برای غفوری مدنظر کادر فنی استقلال باشد.

بیشتر بخوانید:
تصویری که استقلالی‌ها دوستش دارند
عجیب‌ترین مدل رونمایی از پیراهن جدید استقلال

تگ ها


استقلال اخبار استقلال آندره آ استراماچونی بازیکنان استقلال عارف غلامی هروویه میلیچ خط دفاعی استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال