تفاوت استقلال و پدیده چیست؟/ ابتدا وانتها!

دو تیم استقلال و پدیده مشهد در حالی به مصاف هم می روند که به نظر شرایط متفاوتی در دیدارهای گذشته شان داشته اند ......

دو تیم استقلال و پدیده مشهد در حالی به مصاف هم می روند که به نظر شرایط متفاوتی در دیدارهای گذشته شان داشته اند.

به گزارش خبرنگار مدال، دو تیم استقلال و پدیده روز پنج شنبه در دیدار معوقه هفته دوازدهم در ورزشگاه آزادی در حالی به مصاف هم می روند که یک تفاوت بسیار بزرگ در سبک بازی و آمار دیدارهای گذشته دو تیم در لیگ هجدهم به چشم می خورد.
شاگردان گل محمدی در فصل جاری در دقایق انتهایی آنقدر خوب بوده اند که واژه «یحیی تایم» بر سر زبان ها افتاده است. تیم پدیده در 14 دیدار گذشته لیگ برتری، 19 بار موفق به باز کردن دروازه حریفان شده؛ آنها 26% گل های شان را در 15 دقیقه انتهایی نیمه اول و 58% گل های شان را نیز در 15 دقیقه انتهایی نیمه دوم به ثمر رسانده اند. با این آنالیز به نظر می رسد شاگردان گل محمدی در دقایق آخر هر نیمه و به خصوص دقایق آخر نیمه دوم، بسیار خطرناک تر از سایر دقایق بازی باشند، چرا که 85% گل های این تیم در دقایق انتهایی نیمه ها به ثمر رسیده است.
در آن سوی میدان شاگردان شفر که تا به ابنجا در 14 دیدار گذشته شان 18 گل زده اند؛ نیمی از گل های شان را در 30 دقیقه ابتدایی بازی های شان به ثمر رسانده اند.
به نظر می رسد که دو تیم استراتژی متفاوتی در نبردهای شان داشته اند؛ شاگردان شفر مرد دقایق ابتدایی هستند و شاگردان گل محمدی در دقایق انتهایی، بهتر بازی می کنند.

تگ ها


استقلال فوتبال