تفاوت بزرگ بایرن و بارسلونا از دیدگاه کوتینیو

فیلیپه کوتینیو می گوید که در بایرن مونیخ با شکلی دیگر از تمرینات آشنا شد....

 به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فیلیپه کوتینیو پس از یک سال حضور قرضی در بایرن به بارسلونا بازگشت. او زمستان ۲۰۱۸ از لیورپول راهی بارسلونا شد و بین ژانویه تا می ۲۰۱۸ توانست ۱۱ گل برای بارسا بزند و سومین گلزن برتر کاتالان ها بود. 

کوتینیو در جام جهانی هم از خوب های برزیل بود ولی فصل ۱۹-۲۰۱۸ برای او در بارسا کابوس وار سپری شد. او نتوانست پاسخ انتظارات ارنستو والورده و هواداران بارسا را بدهد و تابستان ۲۰۱۹ قرضی به بایرن مونیخ رفت.

کوتینیو وقتی به بارسلونا بازگشت، رونالد کومان سرمربی جدید باشگاه مانع جدایی او شد و در سه بازی نخست فصل باشگاه کاتالان نیز جزو بهترین ها بود. او در همین شروع فصل توانسته یک گل بزند و دو پاس گل بدهد.  کوتینیو دو روز پیش توانست یکی از ۵ گل برزیل برابر بولیوی را نیز به ثمر برساند.

ستاره برزیلی در مصاحبه با خبرنگاران گفت:« به بارسلونا برگشته ام و می خواهم از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنم. سخت تمرین کرده ام، با انگیزه و خوشحالم. فصل برایم به خوبی شروع شد و هم خوب بازی کرده ام و هم از نمایش تیم خوشحالم. با جدیت و تلاش سخت می خواهم فصل جاری با بارسا به موفقیت های زیادی برسم. می خواهم با بارسا به همه جام ها برسم و باید همین فرم را تا به اتنها حفظ کنم. به خودم و تیم ایمان دارم.»

کوتینیو ادامه داد:« چیزی که سال گذشته و در بایرن یاد گرفتم، جدیت و سختکوشی در تمرینات و نیز بازی ها بود. روش درست تمرین کردن که خیلی حیاتی است در بایرن یاد گرفتم. در تیم هایی مثل بایرن، بارسا و تیم ملی برزیل باید همینگونه کار کرد. تمرینات بایرن خیلی جدی و سخت بود و نتیجه طبیعی اش در فرم بدنی بازیکنان مشخص شد. در بایرن بهترین شرایط را از لحاظ فیزیکی داشتم. همان طرز تفکر را از بایرن به بارسا آورده ام. پس از جراحی مچ پا سه یا چهار برابر بیشتر تمرین کردم. برای رسیدن به موفقیت باید از خیلی چیزها بگذرید.»

بیشتر بخوانید:

پرچم سفید بایرن مونیخ برای آشتی با تیم ملی آلمان

تبریک لواندوفسکی به قهرمان لهستانی رولان‌گاروس

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ فیلیپ کوتینیو فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال