تفاوت دستمزد حیرت انگیز آگوئرو در سیتی و بارسا

سرخیو آگوئرو دو روز پیش بود که با قراردادی دو ساله به بارسلونا پیوست....

به گزارش "ورزش سه"، روز دوشنبه انتقال سرخیو آگوئرو به بارسلونا نهایی شد. ستاره آرژانتینی از دو روز پیشتر در بارسلون حضور داشت و پس از مذاکرات نهایی با خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا در نهایت تصمیم گرفت پیش از عزیمت به کشورش قرارداد دو ساله ای با باشگاه کاتالان امضا کند.

به این ترتیب آگوئرو از فصل بعد با لیونل مسی دوست صمیمی اش در بارسا هم تیمی خواهد بود و می تواند پس از یک سال از جدایی سوارز، جانشین مناسبی برای او باشد.

طبق ادعای موندودپورتیوو، آگوئرو برای پیوستن به بارسلونا فداکاری بسیار بزرگی انجام داده است. ستاره ای که امروز قدم در ۳۳ سالگی گذاشته، در سیتی ۲۳ میلیون یورو ناخالص دستمزد می گرفت اما از این پس در بارسلونا تنها شش میلیون یورو ناخالص دریافت خواهد کرد؛ یعنی کاهش ۱۷ میلیون یورویی در دستمزد که حیرت انگیز جلوه می کند.

ستاره آرژانتینی از یوونتوس هم پیشنهاد خوبی داشت ولی هم تیمی شدن با لیونل مسی و رویای پیوستن به بارسا که از کودکی با خود داشت، باعث شد تا او با کاهش قابل توجه دستمزد، در نهایت راهی باشگاه کاتالان شود. در قرارداد آگوئرو البته بندهایی وجود دارد که در نهایت می تواند باعث افزایش دستمزد او شود ولی این افزایش به اندازه ای نیست که حتی نیمی از دریافتی اش در سیتی را هم پوشش دهد.

تگ ها


سرخیو آگوئرو فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال