تفاوت رای خانزاده و منشا در محرومیت از آسیا

در حالی منشا از حضور در رقابت های آسیایی از سوی کمیته اخلاق محروم شد که این کمیته هنوز حکم منشا برای لیگ قهرمانان آسیا را مشخص نکرده است....

در حالی منشا از حضور در رقابت های آسیایی از سوی کمیته اخلاق محروم شد که این کمیته هنوز حکم منشا برای لیگ قهرمانان آسیا را مشخص نکرده است.

به گزارش مدال،پس از اعلام محرومیت علیرضا حقیقی و گادوین منشا از حضور در میادین فوتبال،تورک رئیس کمیته اخلاق در گفت و گو با خبرگزاری ها اعلام کرد که این محرومیت شامل لیگ قهرمانان آسیا نیز می شود.اما دقایقی بعد تورک در برخی دیگر از خبرگزاری ها تاکید کرد که هنوز در مورد محرومیت منشا در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تصمیمی گرفته نشده است.

این اظهارنظر کافی بود تا برخی از اهالی فوتبال اقدام منشا با خانزاده را مقایسه کرده و مدعی شوند که چرا خانزاده پس از درگیری که با یکی از هواداران پرسپولیس داشت در رقابت های لیگ و لیگ قهرمانان آسا از همراهی سرخ پوشان محروم شد اما منشا در آسیا محروم نشده است.

در پاسخ به این سوال باید این گونه پاسخ داد که رای خانزاده قطعی بود و به همین دلیل او از حضور در لیگ قهرمانان آسا نیز محروم بود اما رای منشا دستور موقت است و هنوز قطعی نشده است.