تفتیان: بعد از المپیک تمامی امکانات را از من گرفتند/ ویدیو

حسن تفتیان قهرمان دو و ميدانی كشور در گفت‌وگویی تلویزیونی مدعی شد پس از المپیک هیچ حمایتی از وی صورت نگرفته است....

حسن تفتیان قهرمان دو و ميدانی كشور در گفت‌وگوی تلویزیونی با علی ضیا مدعی شد پس از المپیک ریو هیچ حمایتی از وی صورت نگرفته است.

مشروح صحبت‌های وی به شرح زیر است:

به خاطر اینکه انتخابات فدراسیون ها نزدیک است، یک سری از آدم ها منافع شخصی خود را به منافع ملی ترجیح داده اند و هدف را که بالا بردن ورزش کشور است فراموش کرده‌اند. به رفاقت با شما افتخار می کنم چون سعی می کنید فرهنگ ورزش و دوچرخه سواری را ترویج بدهید

شما در بسیاری از کشورهای دنیا از خانه که بیرون می آیید در فاصله چند صد متر وسایل ورزشی و امکانات ورزش پیدا می کنید اما در ایران به فاصله چندصدمتر به جایی می رسی که سلامتی را به خطر می اندازد. بعد از بازی های آسیایی، مربی، اردو و همه چیز از ما گرفته شد. من مربی ندارم اما توانستم ورودی مسابقات جهانی را بگیرم. 

بعد از المپیک حقوق هایمان قطع شد و یک سال است با هزینه خودم تمرین می کنم. من فقط به یک امکانات اولیه نیاز دارم که رقبای من صد برابر آن را دارند. دوستان علاقه ای ندارند ما را به مسابقات جهانی بفرستند. من 13 سال است دو و میدانی کارمی کنم و تا به حال چندین مسابقه را از دست داده‌ام، 

مسابقات دو و میدانی یکی از پرشرکت کننده ترین و پربیننده ترین مسابقات است. پایه ورزش در هر کشوری نیز دو و میدانی است. من حالا نفر 52 جهان هستم چون آسیب دیدگی بدموقعی اول فصل داشتم. من شرایط حداقلی را درخواست کردم اما همین ها را هم برای ما فراهم نمی کنند.  تاپ ترین قرارداد در لیگ کشور سالی 20 میلیون تومان است.

ویدیوی صحبت‌های تفتیان را مشاهده می‌کنید.

بیشتر بخوانید
برنامه کامل بازی‌های لیگ برتر(98-99)
برنامه بازی‌های استقلال در لیگ برتر(99-98)
برنامه بازی های پرسپولیس در لیگ برتر(99-98)

تگ ها


حسن تفتیان دو و میدانی المپیک ویدیو ویدئو دو و میدانی