تقابل با لیگ دویی و برنامه یحیی برای ذخیره‌های پرسپولیس

پرسپولیس در اولین گام در جام حذفی و در مرحله چهارم این رقابت‌ها، به مصاف تیم لیگ دویی مس نوین کرمان خواهد رفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پرسپولیس در اولین حضور خود در جام حذفی فصل جدید باید در کرمان برابر شاگردان فرزاد حسین خانی حاضر شود. پرسپولیس که در فصل گذشته در مرحله نیمه نهایی جام حذفی برابر استقلال در ضربات پنالتی شکست خورد، امیدوار است همانند فصل هجدهم بار دیگر شانس قهرمانی این جام را نصیب خود کند. 

به نظر می‌رسد با توجه به موقعیت تیم مس نوین کرمان در لیگ دسته دوم، یحیی گل محمدی در این بازی بیشتر به نفرات نیمکت نشین تیمش میدان دهد و آنها را آماده ادامه مسابقات کند. مس نوین کرمان در این فصل نتوانسته در رقابت برای صعود تا هفته دوازدهم مسابقات قرار گیرد و در میانه جدول گروه الف حاضر شده است. این تیم البته روز گذشته برابر فولاد نوین اهاواز به برتری دو گله دست یافت تا از نظر روحی آماده جدال با پرسپولیس شود.

این بازی می‌تواند محک مناسبی برای بوژیدار رادوشوویچ، علی شجاعی، مهدی مهدی خانی، مهدی عبدی و ... باشد که طی هفته‌های اخیر فرصت چندانی برای حضور در ترکیب این تیم به دست نیاورده‌اند و البته احتمالا دیداری برای رونمایی مهدی ترابی و شهریار مغانلو که به تازگی پیراهن پرسپولیس را بر تن کرده‌اند محسوب شود.

بیشتر بخوانید:

شهریار با شماره آقای گل در پرسپولیس

شکایت مهاجم سابق پرسپولیس به AFC

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال