تقابل حساس قرمزهای ایران و تنها ۳۶ هزار بلیت فروخته شده!

مسئول گیت‌های الکترونیک و بلیت‌فروشی ورزشگاه آزادی در مورد تعداد بلیت‌های فروخته شده دیدار پرسپولیس – تراکتور و نحوه خرید بلیت توضیحاتی ارائه داد...

به گزارش مدال و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، علی اصغر انتظار خیر اظهار داشت: هنوز بخش زیادی از ظرفیت ورزشگاه آزادی در اختیار است و هواداران می‌توانند نسبت به خریداری بلیت این مسابقه اقدام کنند.
وی ادامه داد: ساعت 10 و 45 دقیقه امروز یکشنبه برای سکوهای در اختیار هواداران پرسپولیس 30 هزار بلیت و برای سکوهای در اختیار هواداران تراکتور 6 هزار و 200 بلیت به فروش رسیده است.
این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که روز گذشته در جریان جلسه هماهنگی مدیران که از ساعت 12 ظهر آغاز شده بود، عنوان شد تا قبل از جلسه، 27 هزار قطعه بلیت به فروش رسیده است. با این اوصاف شب گذشته در حالی موج خبری به راه افتاد که هواداران برای خرید بلیت به سامانه هجوم برده‌اند که در واقع این اتفاق روی نداد و تقریبا در 24 ساعت گذشته، حدود 10 هزار قطعه بلیت فروخته شده است.
به نظر می‌رسد، هواداران پرسپولیس در پی انتشار اخبار در فضای مجازی از این بابت اطمینان حاصل کرده‌اند که با پر شدن ورزشگاه حمایت خوبی از پرسپولیس انجام خواهد شد و این مساله روی انگیزه آنها برای مشارکت و حضور در ورزشگاه تاثیرگذار بوده است، حالا آن که بخش زیادی از ظرفیت ورزشگاه آماده ارائه به هواداران است.
هواداران پرسپولیس که می‌خواهند در شرایط کنونی و بازی‌های حساس و شش امتیازی که پی در پی برگزار خواهد شد، از سرخپوشان حمایت کنند، می‌توانند با مراجعه به سایت pin90.ir نسبت به خرید بلیت مسابقه و حضور در ورزشگاه اقدام کنند.
لازم به یادآوری است که خریداری بلیت و حضور در ورزشگاه فقط از طریق خریداری بلیت به شکل الکترونیک امکان‌پذیر است و هواداران می‌توانند بارکد دریافتی از طریق موبایل را هم برای ورود به ورزشگاه به رویت دستگاه‌های بارکدخوان برسانند و مشکلی از این جهت وجود ندارد.
بلیت فروشی این مسابقه تا ساعت 16 و 45 دقیقه جریان دارد.

اخبار مرتبط:

جو ورزشگاه آزادی در فاصله دو ساعت تا شروع بازی/ ویدیو

درخواست مربی پرسپولیس از دروازه بان تراکتور/ تلفنت را خاموش کن!

تگ ها


پرسپولیس تراکتور یحیی گل محمدی ساکت الهامی بلیت پرسپولیس تراکتور لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران پرسپولیس تراکتور پرسپولیس-تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال