تقابل خودروسازان در تبریز

از هفته دهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، امروز پنجشنبه، تیم های ماشین سازی تبریز و پیکان تهران از ساعت 14:30 درورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی، رو در روی هم قرار می گیرند ......

 از هفته دهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، امروز پنجشنبه، تیم های ماشین سازی تبریز و پیکان تهران از ساعت 14:30 در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی، رو در روی هم قرار می گیرند.

به گزارش مدال به نقل از طرفداری،شاگردان رسول خطیبی در تیم ماشین سازی تبریز، پس از آغاز مقتدرانه لیگ با پیروزی در اهواز مقابل فولاد خوزستان، ناکامی های خود در لیگ شانزدهم را آغاز کرده و پس از گذشت نه هفته، تنها شش امتیاز کسب کرده اند. شکست های سنگین مقابل استقلال خوزستان و نفت آبادان، حسابی وضعیت تیم ماشین سازی تبریز را گنگ کرده و شاید اگر فردا شاگردان خطیبی، موفق به کسب نتیجه مساعدی نشوند، وی از کارش برکنار شود.

در طرف دیگر میدان، وضعیت برای شاگردان جلالی متفاوت است. تیم پیکان که برای کسب نخستین پیروزی خود 7 هفته صبر کرد، با کسب دو پیروزی شیرین در دقایق پایانی بازی با استقلال خوزستان و نفت آبادان، وضعیت خود در جدول رقابت ها را بسیار مساعد نمود. آن ها البته با توقف مقابل پدیده، با کسب دوازده امتیاز در رتبه هفتم جدول قرار دارند و با کسب یک پیروزی خارج از خانه، می توانند حتی تا رتبه چهارم جدول نیز صعود نمایند.

ترکیب احتمالی بازیکنان دو تیم از نگاه طرفداری:

ماشین سازی:

فرناندز، بهمن کامل، محمد نصرتی، ادسون هنریکه، سعید مهدی پور، آندرانیک تیموریان، کاها شویلی، احمد کامدار، حامد پاکدل، بهرام احمدی و مهرداد بایرامی.

پیکان:

رحمان احمدی، هالیسون، امیرحسین صادقی، مهدی شیری، لئون آیراپتیان، رحمانی، محمدصادق بارانی، سیامک نعمتی، ابوالفضل ابراهیمی، مرتضی آقاخان و گادوین منشا

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال