تقابل دو پرسپولیسی سابق به نفع رضاییان

السیلیه در شبی که ملی پوش ایرانی اش یک گل زیبا به ثمر رساند، حریف خود را شکست داد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم های السیلیه و القطر امشب در چارچوب هفته بیستم رقابت‌های لیگ ستارگان قطر در ورزشگاه بن حمد به مصاف هم رفتند. این دیدار صحنه رویارویی بشار رسن و رامین رضاییان، دو ستاره سابق تیم پرسپولیس هم بود؛ رویارویی که با کامیابی یاران رامین همراه بود.

تیم السیلیه که چند هفته پیش به همراه رامین رضاییان موفق شده بود الدحیل را در فینال جام حذفی قطر شکست داده و جشن قهرمانی بگیرد، امشب نیز موفق شد با یک کامبک شیرین، سه امتیاز بازی را مال خود کند.

رامین رضاییان، ملی پوش ایرانی تیم السیلیه امشب نیز در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت و موفق شد گل اول السیلیه را به ثمر برساند. بازی دو تیم در نیمه اول با تک دقیقه ۴۲ کریستین سبایوس از روی نقطه پنالتی به سود القطر به پایان رسید.

السیلیه که نمی خواست با شکست در این دیدار، برای چهارمین بازی پیاپی در کسب برد ناکام بماند، در نیمه دوم برای جبران به میدان آمد و خیلی زود موفق شد بازی را به تساوی بکشاند. گل تساوی السیلیه را رامین رضاییان در دقیقه ۴۸ با یک شوت دیدنی از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رساند. او بعد از به ثمر رساندن این گل به سمت دوربین رفته و شادی گل خود را با نشان دادن عدد ۶ برگزار کرد.

السیلیه که با گل روحیه بخش رضاییان به جریان بازی برگشته بود موفق شد در ادامه بازی نیز شرایط بهتر نسبت به حریف قدرتمند خود داشته باشد و گل دوم و پیروزی بخش خود را هم به ثمر برساند. عبدالقادر الیاس باکور در دقیقه ۷۱ زننده گل دوم یاران رضاییان بود.

رضاییان در دقایق پایانی این دیدار می توانست در نقش یک گل ساز هم ظاهر شود اما بی دقتی مهاجم السیلیه این اجازه را به او نداد. در دقیقه ۸۸ بازی، رامین با یک پاس دیدنی از سمت راست محوطه جریمه، مهند علی را در دهانه دروازه صاحب موقعیت گلزنی کرد اما این بازیکن دروازه خالی را در عین ناباوری به بیرون زد.

السیلیه در دقایق باقی مانده فاصله یک گله خود را حفظ کرده و موفق شد القطر را شکست دهد. این تیم با کسب پیروزی در بازی امشب ۲۶ امتیازی شده و با قرار گرفتن در رتبه هشتم، از تیم های پایین جدولی فاصله گرفت. القطر نیز با قبول شکست در بازی امشب، ۳۱ امتیازی باقی مانده و با از دست دادن شانس صعود به رتبه چهارم، در رتبه پنجم ماند.

تگ ها


الدحیل رامین رضاییان قطر