تقابل دیدنی در آزادی؛ نحسی ۱۳ گریبان رحمتی را می‌گیرد؟

دوئل مستقیم دو مهاجم گلزن لیگ برتر با کاپیتان پیشین آبی پوشان یکی از جذابترین بخش های دیدار استقلال و شهرخودرو است....

به گزارش مدال، هفته سیزدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر در حالی از روز چهارشنبه آغاز می شود که یکی از جذابترین بازیهای این هفته روز پنجشنبه تیم های استقلال و شهرخودرو در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. 

جذابیت های این دیدار آنقدر زیاد هست که بتواند تماشاگران پرتعدادی را به ورزشگاه آزادی بکشاند. یکی از مهمترین اتفاقات این دیدار برای آبی ها رقم خورد اگر بتوانند شهر خودرو را شکست دهند و فرصت رسیدن به صدر جدول را با توجه به نتیجه دیدار سپاهان پیدا کنند.

استقلالی ها که در دیدارهای اخیر تیمی زهردار و خطرناک نشان داده اند که مهارشان برای هر تیمی سخت است، حالا به کاپیتان پیشین خود رسیده اند. دوئل مستقیم مهدی رحمتی با تیمی که سالها برای آنها بازی کرد یکی از جذابترین اتفاقات این بازی خواهد بود.

رحمتی در حالی به عنوان کاپیتان شهرخودرو گام در این میدان می گذارد که باید مقابل دو مهاجم گلزن و آماده این روزهای فوتبال ایران بایستد. مهدی قائدی و شیخ دیاباته در هفته های اخیر بسیار خطرناک و زهردار نشان داده اند و بهترین های خط حمله هستند.

باید دید در این جدال حساس و تماشایی رحمتی موفق خواهد بود یا این دو مهاجم زهردار. رحمتی که تاکنون برای شهرخودرو عملکرد خوبی داشته است حالا در هفته سیزدهم باید به مصاف تیمی برود که بعید است بشود آن را در ورزشگاه آزادی مهار کرد.

بیشتر بخوانید:

دربی غیرمنتظره!/چهارمین دیدار امسال استقلال و پرسپولیس برگزار می‌شود؟!

 

تگ ها


لیگ برتر استقلال شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال