تقابل سپاهان و خط دفاع استقلال

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - شاگردان علیرضا منصوریان با انجام بازی مقابل سپاهان در ورزشگاه آزادی فصل را به پایان می رسانند و امیدوارند که با پیروزی برابر آخرین حریف خود در لیگ برتر، نه تنها پایانی خوش در لیگ شانزدهم داشته باشند بلکه بتوانند نایب قهرمانی شان در لیگ برتر را هم قطعی کنند ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - شاگردان علیرضا منصوریان با انجام بازی مقابل سپاهان در ورزشگاه آزادی فصل را به پایان می رسانند و امیدوارند که با پیروزی برابر آخرین حریف خود در لیگ برتر، نه تنها پایانی خوش در لیگ شانزدهم داشته باشند بلکه بتوانند نایب قهرمانی شان در لیگ برتر را هم قطعی کنند.

با توجه به شرایط موجود در استقلال و حساسیت بالای این بازی برای این تیم، منصوریان ترجیح می دهد تا در ساختار دفاعی تیمش از بازیکنانی استفاده کند که در نیم فصل دوم بیشترین بازی را در خط دفاعی آبی پوشان داشته اند. به این ترتیب به احتمال بسیار زیاد در دیدار مقابل سپاهان خسرو حیدی در دفاع راست، میلاد زکی پور در دفاع چپ و زوج برزیلی استقلال که رابسون جانواریو و لئوناردو پادوانی هستند در پست دفاع میانی برای این تیم بازی می کنند.

بازی دو تیم استقلال و سپاهان در هفته سی ام لیگ برتر از ساعت ۱۸ روز پنجشنبه و همزمان با هفت دیدار دیگر لیگ برتر، در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال