تقدیر باشگاه پرسپولیس از حمایت‌های هواداران و پیشکسوتان

باشگاه پرسپولیس از هواداران و پیشکسوتان خود تشکر کرد....

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای، از هواداران پرسپولیس به جهت حمایت‌های همه جانبه‌ای که از باشگاه و تیم خود داشتند و روز شنبه در ورزشگاه آزادی با زیبایی و شکوه مثال‌زدنی، خودنمایی کرد تا ادامه صدرنشینی و پیروزی دربی از نتایج آن باشد، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در متن این پیام آمده است؛ 

 به یاری خداوند متعال، تیم فوتبال پرسپولیس شرایط آرمانی خود را با وجود تمام تنگناهایی که برای آن پیش آمد به دست آورده است.

آن چه این توفیق را ارزشمندتر می‌سازد این حقیقت است که همه عوامل با اتحاد، همدلی، اعتماد و انسجامی که ایجاد کردند باعث رقم خوردن آن شدند. رمز موفقیت پرسپولیس در سال‌های اخیر غیر از این نبوده است و هنگامی که از همه عوامل سخن می‌گوییم، هواداران بخش تعیین کننده از آن هستند.

بسیاری از آنها که ادامه موفقیت‌های پرسپولیس را برنمی‌تابند و هر ابزار غیر متعارفی را علیه آن به کار می‌گیرند این حقیقت را دریافته‌اند و بارها شاهد بوده‌ایم که به اشکال و بهانه‌های مختلف آن را نشانه گرفته‌اند. هر مساله و مشکلی را چه کوچک و چه بزرگ، حتی مواردی که در کنترل باشگاه و تیم نبوده است را دستاویزی برای ایجاد تردید و بدبینی و اختلال در روابط بین هواداران با باشگاه، مدیریت، تیم، بازیکنان و حتی برانکو ایوانکوویچ کرده‌اند. متاسفانه در بعضی موارد این قبیل امور با نام پرسپولیس و حمایت از آن نیز انجام می‌شود.

حتی از اشتباهات سهوی داوران نیز برای ایجاد مشکل بین هواداران با تیم و باشگاه بهره برده‌اند.

 آنها خوب می‌دانند هر زمان که در این مسیر موفق شوند کار پرسپولیس و هوادارانش را یکسره کرده‌اند. آنها می‌دانند فراز و نشیب در فوتبال اجتناب ناپذیر است ولی اگر این انسجام را در جریان یکی از این فرودها بر هم بزنند، فراز دوباره دشوار خواهد شد. تردیدی نیست که در آینده نیز با آزمون‌ها و اقدام های دیگر روبرو می‌شویم اما هواداران پرسپولیس هوشیاری خود را ثابت کرده‌اند که پرسپولیس امروز در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و با تمام فشارها برای قهرمانی و در واقع برای هوادارانش می‌جنگد.

سرخپوشان با تکیه بر همین حمایت‌ها عزم خود را برای لیگ برتر، لیگ قهرمانان و جام حذفی جزم کرده‌اند و چه کسی نمی‌داند که اگر مقهور اشتباهات سهوی داوری نشده بودیم اکنون در آسیا هم در صدر جدول گروه خود قرار داشتیم.

باشگاه پرسپولیس همواره قدردانی و سپاس خود را نسبت به هواداران اعلام داشته است و حضور پرشور شما سرمایه‌های واقعی پرسپولیس برای دربی و تشویق‌هایتان فقط بهانه‌ای است برای این که سپاس دوباره خود را با خضوع نسبت به هواداران و تماشاگران که به شکل‌های گوناگون از سکوها و شبکه‌های اجتماعی گرفته تا در رسانه‌های محترم حضور و ظهور دارد، اعلام داریم.

همچنین باشگاه در بیانیه ای خطاب به پیشکسوتان خود نوشت:

یکی از دشواری‌های شیرین کار در پرسپولیس این است که در کنار ده‌ها میلیون هوادار، نگاه‌های نافذ و امیدوار بسیاری از چهره‌های فاخر و نامدار فوتبال ایران به آن و نتایجی که کسب می‌شود دوخته شده است.

پیشکسوتان پرسپولیس که تعصب عمیق آنها بر کسی پوشیده نیست، شایسته‌اند که از بازی‌های تیم محبوبشان لذت ببرند و این بی‌تردید بدون حمایت‌های خود آنها میسر نخواهد بود. این حمایت‌ها از باشگاه و تیم را همواره احساس کرده‌ایم و وظیفه خود می‌دانیم تقدیر و سپاس خود را اعلام کنیم.

در این میان حرکت ستودنی که روز یک‌شنبه از سوی تعدادی از افتخارسازان تاریخ پرسپولیس در دهه‌های مختلف در ورزشگاه شهید کاظمی صورت گرفت، نمادی از این همراهی و مودت نسل قدیم با نسل جدیدی است که تلاش می‌کند میراث‌دار شایسته‌ای باشد و پرچم پرسپولیس را برافراشته نگه دارد.

در بخش دیگری از این پیام آمده است؛

اقدام جمعی از پیشکسوتان عزیز با حضور در محل تمرین بیانگر بزرگواری و طبع بلند جامعه پیشکسوتان پرسپولیس است که پیش از این با حمایت‌ها در محافل گوناگون، رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی نمود داشته است و ادامه آن تعیین کننده بوده است. این فضا نشان می‌دهد پرسپولیس خانواده متحد است.

تیم‌های فوتبال در بالاترین سطوح نیز در معرض فراز و نشیب‌ها قرار دارند و حمایت پیشکسوتان و هواداران در روزهای سخت و بحرانی که تیم و باشگاه آماج حاشیه‌ها و انتقادها قرار می‌گیرد نقش مهمی در ایجاد انرژی و انگیزه دارد.

بار دیگر ضمن ابلاغ سپاس و قدردانی خود به پیشکسوتان، بابت زحماتی که برای پرسپولیس کشیده‌اند، درخواست می‌کنیم در همه حال پرسپولیس را از حمایت و یاری خود بهره‌مند سازند.

به امید و یاری خدا با بهره‌مندی از این حمایت‌ها بتوانیم با غلبه بر تمام موانع طبیعی و غیر طبیعی، بار دیگر خوشحالی ایشان را رقم بزنیم.

 

 

تگ ها


دربی ۸۹ پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال