تقدیر فدراسیون جهانی ووشو از تلاش های فدراسیون ایران

دبیرکل فدراسیون جهانی ووشو با ارسال پیامی از فعالیت‌ها و تلاش‌های فدراسیون ایران در سه ماهه گذشته تشکر و قدراتی کرد....

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، طی ۳ ماهه گذشته بیش از ۱۳۰ دوره آموزشی توسط این فدراسیون با حضور حدود ۴ هزار نفر در بخش‌های مختلف از جمله دانش افزایی، و مسابقات مجازی در جهت توسعه همگانی برگزار شده است. انجام این برنامه‌ها و همچنین برگزاری روز جهانی ووشو، تلاش در راه مبارزه با کرونا به وسلیه کمپین‌های مختلف از جمله «در خانه بمانیم» و معرفی این رشته ورزش در رسانه‌های گروهی باعث شد تا فدراسیون جهانی با ارسال نامه‌ای به تهران از این فعالیت‌ها تقدیر کند.

در این نامه خطاب به رئیس فدراسیون ووشو آمده است:

«پیش از هر چیزی اجازه بدهید از طرف فدراسیون جهانی ووشو مراتب تشکر و قدردانی خود را از تلاش‌های بی‌نظیر و فوق‌العاده فدراسیون ووشوی جمهوری اسلامی ایران طی این مدت و در چنین شرایط سخت و پیچیده‌ای، داشته باشم و تبریک عرض کنم.

بیماری کووید ۱۹ شرایط بسیار بدی را ایجاد کرده که موجب تعطیلی تمامی برنامه‌های مقرر شده است؛ اما این موضوع باعث نشد که ما اعتماد خود را نسبت به ووشو از دست بدهیم؛ چرا که ووشو همواره شرایط بی‌نظیری و پیشنهادات مثبت برای سلامت به جامعه دارد.

من از تمام تلاش‌ها و فعالیت‌های جدی شما در این مدت و خدماتی که به جامعه خود از طریق ووشو انجام داده‎اید، بسیار قدردان و متشکر هستم. قطعاً این موفقیت‌ها بدون مدیریت و رهبری خوب و مناسب در فدراسیون ووشو که شامل دکتر مهدی علی نژاد، رئیس پیشین و شما (امیر صدیقی، رئیس کنونی) می‌شود، فراهم نشده است. مجدداً از تمامی تلاش‌های سخت شما قدردانی می‌کنم و امیدوارم این روند ادامه و ووشو مانند همیشه در ایران توسعه‌ای بی‎نظیری داشته باشد.»

تگ ها


ووشو ویروس کرونا فدراسیون ووشو