تقدیر فدراسیون جهانی پاراوالیبال از پنج ایرانی

همزمان با روز جهانی پاراوالیبال، پنج ایرانی به پاس حضور موثر و چشم گیرشان طی چهل سال فعالیت فدراسیون جهانی پاراوالیبال،&#۱۶۰; مورد تقدیر قرار گرفتند....

به گزارش مدال و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون جهانی پاراوالیبال که چهل سال پیش در جریان برگزاری مسابقات قهرمانی اروپا در سال ۱۹۸۱ تاسیس شد، امروز از شاخص ترین افرادی که در سراسر جهان و طی چهار دهه ی اخیر در توسعه، ارتقا و پیشرفت والیبال نشسته نقش موثری داشته اند، تقدیر نمود.

در میان این افراد، نام پنج ایرانی به چشم می خورد که با صدور تقدیرنامه هایی که به امضای "بری کوزنر" رئیس فدراسیون جهانی پاراوالیبال رسیده است، از زحمات آنها تقدیر شده است.

هادی رضایی، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته نخستین فرد از این مجموعه است که به سبب فعالیتش در رشته والیبال نشسته در کسوت ورزشکار، مربی، مدیر ورزشی و مدرس مورد تقدیر قرار گرفته است. در متن تقدیرنامه برای وی آمده است:

" در بزرگداشت حضور چهار دهه رشته پاراوالیبال در بازی های پارالمپیک، هیات مدیره پاراوالیبال جهانی از آقای هادی رضایی برای حضور و مشارکت فعال ایشان در این رشته در جهت توسعه و ارتقای این رشته ورزشی به عنوان بازیکن و مربی بین المللی و در سطوح مدیریتی و اجرایی و تدریس قدردانی می نماید."

فرد بعدی علی کشفیا است که به عنوان ورزشکار بین المللی و نیز عهده دار بودن سمت های اجرای و مدیریتی مورد تقدیر قرار گرفته است.

از میان ده ها ورزشکار ایرانی نیز پرویز فیروزی، رمضان صالحی و عیسی زیراهی به عنوان ورزشکاران بین المللی که در طول ادوار مختلف پارالمپیک موفق به افتخار آفرینی شده اند، مورد تقدیر قرار گرفته اند.

بیشتر بخوانید:
تعویق دو مرحله دیگر دوومیدانی لیگ الماس
اصغری مقدم: حذف پلی‌آف تصمیم درستی بود
نصیرشلال: شرایط کمک به وزنه‌برداری فعلا مهیا نیست

تگ ها


والیبال والیبال نشسته پارالمپیک منهای فوتبال والیبال