تقدیر نماینده ولی فقیه در استان همدان از مهاجم تیم پرسپولیس

همدان - نماینده ولی فقیه در استان همدان از مهدی ترابی به خاطر ادای احترام به «شهید محمد شاملو» در بازی لیگ برتر و مقابل چشم میلیون‌ها بیننده تقدیر کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، در بازی تیم پرسپولیس در لیگ برتر در برابر شاهین بوشهر، مهدی ترابی پس از گلزنی با دست گرفتن پیراهنی مزین به نام شهید «محمد شاملو» شهیدی از خطه استان دارالمومنین همدان در مقابل چشم میلیون‌ها بیننده به مقام والای شهدا ادای احترام کرد.

پس از این حرکت نماینده ولی فقیه در استان همدان، با فرستادن نماینده‌ای به اردوی تیم فوتبال پرسپولیس در تهران از مهدی ترابی با ارائه لوح تقدیر و یک انگشتر عقیق تقدیر کرد.

در پیام تقدیر نماینده ولی فقیه در استان همدان آمده است: توجه به فرهنگ جوانمردی و ارج‌گذاری به ارزش‌های والای اسلامی و انسانی در تمامی عرصه‌ها بویژه میادین ورزشی از اهمیتی فوق العاده برخوردار است.

اقدام ارزشمند جنابعالی در ادای احترام به مقام شهید گرانقدر «محمد شاملو» فرزند خطه دارالمجاهدین استان همدان و نیز حرکت قبلی در توصیه به تبعیت از فرامین رهبری معظم انقلاب برای حل مشکلات کشور اقدامی ارزشی و مصداق بارز امر به معروف است.

اینجانب بر خود لازم می‌دانم از شجاعت و صلابت جنابعالی در حمایت از ارزش‌ها، هنجارها و احیا فرهنگ ایثار و شهادت قدردانی نموده توفیق روزافزون شما را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) از خداوند سبحان مسئلت می‌نمایم.

لازم به ذکر است، شهید محمد شاملو از شهدای ورزشکار ملایر است که در سال ۱۳۴۴ در محله طالقانی این شهر به دنیا آمد و ورزش خود را از زمین‌های خاکی این شهر شروع کرد و در تیم‌های منتخب شهرستان، استان و منطقه نیز حضور داشت.
وی در زمان مربی‌گری علی پروین به تیم ملی نیز دعوت شد، اما با شروع جنگ به میدان نبرد با دشمن بعثی رفت و در نهایت در سن ۲۲ سالگی و در سال ۱۳۶۶ در منطقه ایلام به شهادت رسید.

بیشتر بخوانید:

اگر قهرمان ترابی دارد، ما حاج‌صفی داریم

پرسپولیس چه رکوردهایی را می‌تواند جابجا کند/ سرخ‌ها علیه خودشان!

 

 

تگ ها


حبیب الله شعبانی موثقی امام جمعه همدان فوتبال ایران مهدی ترابی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال