تقدیر وزیر ورزش از اهالی وزنه‌برداری برای پویش مومنانه

وزیر ورزش و جوانان طی نامه‌ای از رئیس فدراسیون وزنه‌برداری برای برگزاری پویش کمک مومنانه و همت پهلوانانه تقدیر و تشکر کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با ارسال نامه‌ای ضمن قدردانی از کمک ها و تلاش‌های در رزمایش (کمک مومنانه و همت پهلوانانه) از علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری به منظور حمایت و مدیریت مناسب این رزمایش بزرگ تقدیر کرد.

متن تقدیرنامه سلطانی‌فر از رئیس فدراسیون وزنه‌برداری به شرح زیر است:

«توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته‌ترین مردم در نظام اسلامی، فرصت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پروردگار متعال و حضرت ولی‌عصر(عج) در پی خواهد داشت و به یقین کار برای رضای خداوند بدون اجر و پادش نخواهند ماند.

بدینوسیله لازم می‌دانم از زحمات بی شائبه و موثر جنابعالی، همکاران محترمتان در فدراسیون، قهرمانان و پیشکسوتان وزنه برداری و به ویژه آقایان بهداد سلیمی، محسن بیرانوند و خانم سیده الهام حسینی که با اهدای مدال‌های ارزشمند خود در برپایی و برگزاری هر چه شایسته‌تر رزمایش کمک مومنانه و همت پهلوانانه مشارکت داشتند، کمال تشکر و قدردانی را به عمل آورد و از ایزد منان، سلامتی، بهروزی و موفقیت روزافزون آن بردار بزرگوار را مسئلت می‌نمایم.»

بیشتر بخوانید:

آغاز برنامه‌های لیگ و اردوها تیم ملی وزنه‌برداری از آبان ماه

علی نژاد: وزنه‌برداری یکی از ۳ رشته مدال‌آور است

 

 

تگ ها


فدراسیون وزنه برداری وزارت ورزش و جوانان کمک مومنانه وزنه‌برداری