تقدیر کمیته ملی المپیک از تیم ملی و کادرفنی

کمیته ملی المپیک با صدور‌ پیامی از تلاش خستگی ناپذیر اعضای تیم ملی فوتبال، کادر فنی و دست اندرکاران فدراسیون در رقابت‌های جام ملت های آسیا تقدیر و تشکر کرد....

کمیته ملی المپیک با صدور‌ پیامی از تلاش خستگی ناپذیر اعضای تیم ملی فوتبال، کادر فنی و دست اندرکاران فدراسیون در رقابت‌های جام ملت های آسیا تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش مدال، کمیته ملی المپیک با صدور‌ پیامی از تلاش خستگی ناپذیر اعضای تیم ملی فوتبال، کادر فنی و دست اندرکاران فدراسیون در رقابت‌های جام ملت های آسیا تقدیر و تشکر کرد.

در متن پیام کمیته ملی المپیک آمده است:

رقابت‌های زیبا و بردهای مقتدرانه تیم ملی فوتبال و صعود به نیمه نهایی مسابقات قهرمانی جام ملت‌های آسیا مایه مباهات مردم ایران در اقصی نقاط جهان شد.

بدون تردید ملت بزرگ ایران به داشتن چنین جوانانی بخود می‌بالد؛ فوتبالیست‌های سرافرازی که با به نمایش گذاشتن رقابت‌هایی زیبا و جوانمردانه، تحسین حریفان و حتی کارشناسان جهانی را بر انگیختند.

شکست در مرحله نیمه نهایی مقابل ژاپن چیزی از ارزش‌های شما عزیزان کم نخواهد کرد چراکه همگان در جریان تمرینات و تلاش‌های تک تک شما عزیزان از سرمربی تیم گرفته تا کادر فنی و ورزشکاران و مسئولین در اردوهای سخت و شبانه روزی قرار دارند و قدردان زحمات تک تک شما خواهند بود.