تقلب اینتر؛ الگوبرداری از دشمن

آیا اینترمیلان می‌خواهد با کپی شیوه موفقیت یوونتوس راه آنها را در پیش بگیرد؟ چه کسی است که نداند نراتزوری بزرگترین دشمن یوونتوس است....

حضور همزمان پپه ماروتا – مدیر ورزشی سابق یوونتوس- و آنتونیو کونته و شیوه جذب بازیکن انها به سبک یوونتوس – رفتن سراغ دیگو گودین و کوادو آساموا و شایعات جذب آرتورو ویدال و دنی آلوز باعث شده همه آنها را متهم به الگوبرداری از سبک یوونتوس در سال 2011 کنند. یادداشت سردبیر سایت توتویووه چگونگی تقلب از روی دست بیانکونری در نراتزوری را نشان می‌دهد. « مستعمره‌ای كوچك در قلب میلان با روح بیانكونری در حال شكل‌گیری است. ماروتا با دعوت از آنتونیو كونته در ماركت تابستانی به شدت در تلاش است تا نشان دهد شایستگی‌هایش در یوونتوس اتفاقی نبوده و اوست كه می‌تواند كشتی در طوفان رها شده اینترمیلان در سال‌های اخیر را به ساحل هدایت كند. جنگ پنهان او و فابیو پاراتیچی بر سر انتقال مائورو ایكاردی و نیم‌نگاهی كه در پس این انتقال به پائولو دیبالا انداخته در روزهای اخیر آنقدر عیان و آشكار شده كه كمتر كسی است در مورد تردیدی داشته باشد. چه‌آنكه در توپخانه رسانه‌های یووه هم خبر رصد اوضاع روملو لوكاكو مهاجم بلژیكی و مورد نظر اینتر توسط سیاه و سفیدها نیز پاسخی متقابل به رندی‌های ماروتاست. بعد از پیوستن كوادو آساموا به نظر می‌رسد ماروتا زیرنظر كونته تصمیم به شكار آرتورو ویدال دیگر ستاره كهنه‌كار یووه در سالهای گذشته گرفته تا بلكه با شبیه‌سازی روزهای خیزش دوباره یووه در فوتبال ایتالیا و بهره گرفتن از همان الگو، بتواند در اینتر نیز تحرك ایجاد كند.

مجموع فعل و انفعالات نراتزوری در هفته‌های اخیر نشان می‌دهد در آنجا چیزی بیش از نفوذ تلألوی پرتو رنگ‌های سیاه و سفید در این تیم اهمیت پیدا كرده است؛ آنها می‌خواهند بار دیگر به اوج برگردند حتی اگر گروه كوچكی از یووه‌ای‌های سابق را برای رسیدن به هدف‌شان كنار خود جمع كنند. روزی كه آنتونیو كونته اعلام كرد برای قبول سرمربیگری اینتر به میلان خواهد رفت، بسیاری از بیانكونری‌ها برآشفتند. كونته یكی از چهره‌های محبوب و شاخص یووه بود و آنها هرگز دوست نداشتند با اینكه تلاطمات و آشفتگی‌ها موقتاً كاسته شده بود خبر جمع كردن دوباره برخی از بازیكنان سابق یووه توسط ماروتا و چشمداشت بی‌شرمانه او به شماره 10 بانوی‌پیر؛ آن هم برای رد كردن بازیكنی كه مربی تیمش خواهان آن نیست، بار دیگر خون‌ تیفوسی‌های یووونتوس را به جوش آورده است. به زودی حقیقت چهره خود را به همه نشان خواهد داد. بگذارید اینتر با تقلب از روی دست نسخه قدیمی یووه، رویای برخاستن را در دفترش بنویسد. به زودی همه و از جمله اینتری‌ها خواهند فهمید كه كسب هشت قهرمانی پیاپی چیزی نیست كه با دستگاه‌ كپی تكثیر شود. روح بیانكونری همراه با فلسفه «پیروزی» بر فوتبال ایتالیا تسلط دارد و رقبا برای مسدود كردن راه آنها به چیزی بیش از این بازسازی‌های جعلی نیاز دارند.»

یوونتوس.آی‌آر

بیشتر بخوانید: 

گودین قطعه گمشده پازل اینتر

تگ ها


کونته اینتر میلان سری آ فوتبال