تقلب جباروف از شادی گل مسلمان

محسن مسلمان در دربی 82 که با پیروزی 4 بر 2 پرسپولیس همراه شد، بعد از گل دوم تیمش با فرشاد احمدزاده به هوا پرید و به سبک فوتبالیست های عربستانی این گل را جشن گرفت که این موضوع باعث عصبانیت شدید مهدی رحمتی شد تا جایی که درگیری آنها تا جلوی در رختکن پیش رفت ......

محسن مسلمان در دربی 82 که با پیروزی 4 بر 2 پرسپولیس همراه شد، بعد از گل دوم تیمش با فرشاد احمدزاده به هوا پرید و به سبک فوتبالیست های عربستانی این گل را جشن گرفت که این موضوع باعث عصبانیت شدید مهدی رحمتی شد تا جایی که درگیری آنها تا جلوی در رختکن پیش رفت ...
 محسن مسلمان در دربی 82 که با پیروزی 4 بر 2 پرسپولیس همراه شد، بعد از گل دوم تیمش با فرشاد احمدزاده به هوا پرید و به سبک فوتبالیست های عربستانی این گل را جشن گرفت که این موضوع باعث عصبانیت شدید مهدی رحمتی شد تا جایی که  درگیری آنها تا جلوی در رختکن پیش رفت.
اما سرور چپاروف در پایان دربی روز گذشته و بدون این که احتمالا از آن دربی خبر داشته باشد، با دروازه بان سوم استقلال به سبک مسلمان- احمدزاده مشغول شادی شد.
چپاروف در بازی روز گذشته برابر پرسپولیس مثل همیشه خوب بود و با قدرت رهبری بالا نبض حملات تیمش را تنظیم کرد تا آبی ها شیرین ترین پیروزی فصل خود را جشن بگیرند.

تگ ها


اخبار روز دربی 86 استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال