تقویت موتور گلزنی بایرن مونیخ با حضور مهاجم تیم لیل

باشگاه بایرن مونیخ قصد دارد برای تقویت تیم خود، پپه مهاجم تیم لیل را به خدمت بگیرد...

نیکلاس په په زیر ذره‌بین سران باشگاه مونیخی قرار گرفت است.

به گزارش مدال، بایرن مونیخ به منظور تقویت و تغییرات بزرگ در ترکیب این تیم در فصل نقل و انتقالات تابستانی اهداف زیادی در سر دارد و جذب نیکلاس په په، مهاجم 24 ساله و ساحل عاجی باشگاه لیل، مهم ترین هدف آنها به شمار می‌آید.

دیلی میل مدعی شده است که علیرغم تلاش تیم‌هایی چون لیورپول و منچستریونایتد برای خرید نیکلاس په په، به نظر می‌رسد بایرن مونیخ در شرایط بهتری برای جذب او قرار دارد و این انتقال می‌تواند طی روزهای آتی با رقم 70 میلیون پوند نهایی شود که اگر این اتفاق رخ دهد، نیکلاس په په تبدیل به گران‌ترین خرید تاریخ باشگاه پرافتخار آلمانی خواهد شد.

با توجه به جدایی بازیکنانی چون آرین روبن و فرانک ریبری در تابستان امسال از بایرن، این تیم به شدت به دنبال تقویت بخش هچومی خود است. باواریایی ها مدتی قبل به دنبال هادسون اودوی از چلسی بودند و بعد شایعاتی در مورد احتمال حضور لروی سانه در مونیخ مطرح شد که هیچکدام به سرانجام نرسید و حالا نیکلاس په په از بالاترین شانس ممکن برای انتقال به بایرن مونیخ برای فصل بعد برخوردار است.

حالا اینکه تیم لیل حاضر به انتقال مهاجم گلزن خود به تیم مونیخی خواهد شد یا خیر موضوعی است که باید منتظر آن ماند و نتیجه مذاکرات باوریایی‌ها را دید.

بیشتر بخوانید:

عدم استقبال هازارد از مقایسه شدن با مسی؛ هر دو فقط گلزن هستیم!

تگ ها


باوریایی ها لیورپول منچستریونایتد آرین روبن فرانک ریبری کالوم هادسون اودوی لروی سانه پپه نیکولاس لیل Bundesliga لوشامپیونه فرانسه فوتبال