تقویم دشوار بارسا برای قهرمانی شماره ۲۷ لالیگا

بارسلونا صدرنشین فعلی لالیگا، برای دفاع از عنوان قهرمانی خود، ۱۱ بازی دیگر پیش رو دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از اینکه دولت اسپانیا روز گذشته مجوز از سرگیری لالیگا را صادر کرد، حالا بازیکنان بارسا جدی تر از گذشته تمرینات را انجام خواهند داد چرا که احتمالا از ۲۴ خرداد باید بار دیگر پای به میدان گذاشته و در هفته ۲۸ لالیگا برابر مایورکا قرار بگیرند.

لالیگا اواخر اسفند در حالی به دلیل کرونا تعطیل شد که بارسا پس از برتری بر سوسیداد و شکست رئال مادرید در زمین بتیس، توانسته بود صدر را پس بگیرد و با دو امتیاز بالاتر از رئال مادرید، شرایط بهتری در جدول داشته باشد.

بارسلونا اما هنوز ۱۱ بازی فینال گونه در پیش دارد که ۵ تایش در نوکمپ و شش بازی نیز در زمین حریفان خواهد بود. برعکس رئال که شش بازی خانگی و ۵ بازی دور از خانه دارد.

بارسا پس از شروع مجدد لالیگا باید در زمین حریف خود به میدان برود و در هفته پایانی نیز میهمان خواهد بود.

در هفته ۲۸ بارسا میهمان مایورکا در ورزشگاه سن مویکس است. در زمینی که مایورکا توانسته رئال مادرید را شکست دهد. در هفته پایانی نیز بارسا میهمان آلاوس خواهد بود. هر دو تیم مایورکا و آلاوس برای فرار از سقوط می جنگند و کار آبی اناری ها ساده نخواهد بود؛ به خصوص که فصل جاری بارسا اغلب در زمین حریفان نتایج ضعیفی گرفته و بیشتر امتیازاتش را در خانه رقبا از دست داده است.

در نوکمپ بارسا سه بازی سخت برابر اسپانیول، بیلبائو و اتلتیکو مادرید خواهد داشت در حالی که از نعمت داشتن هوادارانش محروم است. لگانس و اوساسونا هم دیگر تیم هایی هستند که باید به نوکمپ بروند.

در زمین حریفان نیز بارسا باید یک بازی سخت برابر سویا برگزار کند. به اینها بازی با سلتا، ویارئال و وایادولید را هم اضافه کنید. به دو بازی با مایورکا و آلاوس هم پیشتر اشاره شد.

باید دید بارسا می تواند حاشیه امنیت دو امتیازی نسبت به رئال را حفظ کرده و بهتر کند یا کهکشانی ها گوی سبقت را خواهند ربود. بارسا در بازی های رودررو برابر رئال هم ضعیف تر عمل کرده و در صورت برابری امتیازات در هفته پایانی، این رئال است که قهرمان می شود.

تقویم بارسا در ادامه لالیگا ۲۰-۲۰۱۹

مایورکا-بارسلونا

بارسلونا-لگانس

سویا-بارسلونا

بارسلونا-اتلتیک بیلبائو

سلتا-بارسلونا

بارسلونا-اتلتیکو مادرید

ویارئال-بارسلونا

بارسلونا-اسپانیول

وایادولید-بارسلونا

بارسلونا-اوساسونا

آلاوس-بارسلونا

بیشتر بخوانید:
رقابت برای کفش طلا؛ لواندوفسکی به ایموبیله رسید
فلیک: حالا منتظر بازی با دورتموند هستیم
اوبلاک یک تنه باعث صعود اتلتیکو مقابل لیورپول بود 

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا لالیگا بارسلونا فوتبال