تقویم ۱۴۰۰ فدراسیون ورزش روستایی به تصویب رسید

تقویم ۱۴۰۰ فدراسیون ورزش روستایی در مجمع عمومی سالانه فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی به تصویب رسید....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، مجمع عمومی سالانه فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی امروز (سه‌شنبه ۲۵ خرداد) به ریاست عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان، طاهره طاهریان نایب رییس کمیته ملی المپیک و محمدتقی امیری خراسانی رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی و مهدی مستجاب الدعوه دبیر مجامع امور فدراسیون‌های ورزشی در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

در این مجمع محمدتقی امیری خراسانی گزارشی در مورد وضعیت کلی فدراسیون، عملکرد سال گذشته فدراسیون، ارزیابی استان‌ها و محدودیت‌هایی که فدراسیون با آن روبه‌رو است، ارایه کرد.

عبدالحمید احمدی نیز در این مجمع پس از ارایه گزارش از سوی محمد تقی امیری خراسانی مواردی را که رییس فدراسیون درباره تقویم ورزشی ۱۴۰۰ گزارش داده بود، بررسی و این تقویم توسط ۲۴ نفر از اعضای مجمع (۳۳نفر به صورت وبینار و ۷ نفر حضوری شرکت داشتند) به تصویب رسید.  

هم‌چنین گزارش حسابرسی و خزانه‌داری فدراسیون تا پایان سال ۹۹ نیز مورد بررسی و توسط اعضای مجمع به تصویب رسید.

در پایان این مجمع از عباسعلی اکبری و غلامرضا جعفری سرپرست و رییس پیشین فدراسیون ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی و مهدی مستجاب الدعوه با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

تگ ها


ورزش های بومی سنتی