تقوی به امیدهای تراکتورسازی چه گفت؟

به گزارش مدال، هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر امیدهای کشور عصر امروز پیگیری شد که تیم امید تراکتورسازی در زمین چمن مصنوعی کمپ اختصاصی باشگاه به مصاف تیم خونه به خونه بابل رفت ......

به گزارش مدال، هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر امیدهای کشور عصر امروز پیگیری شد که تیم امید تراکتورسازی در زمین چمن مصنوعی کمپ اختصاصی باشگاه به مصاف تیم خونه به خونه بابل رفت.

سرخ‌پوشان در این دیدار خانگی که با حضور دکتر علی‌رضا اسدی، مدیرعامل باشگاه و محمد تقوی، سرمربی تیم بزرگسالان تراکتورسازی برگزار می‌شد، موفق شدند حریف خود را با نتیجه ۲ بر یک مغلوب ساخته و به صدرنشینی خود ادامه دهند.

گل‌های تیم تراکتورسازی را در این دیدار آیدین قهرمانی (دقیقه ۱۸) و حسن فریور (۲۳) به ثمر رساندند و تک گل تیم میهمان نیز در دقیقه ۸۰ به ثمر رسید.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با بازیکان رده امید این باشگاه صحبت کرد.

داور مسابقه در این دیدار به علی محمدی و محمدرضا آزادی از تیم تراکتورسازی کارت زرد نشان داد‌‌.

دکتر علی‌رضا اسدی پس از این مسابقه با حضور در رختکن این تیم در جمع اعضای امیدهای تراکتور اظهار داشت: ما اعتقاد داریم که بایستی انفصال ایجاد شده بین تیم‌های امید و جوانان با تیم بزرگسالان از بین برود تا این ۲ تیم پایه، تغذیه کننده تیم اصلی ما باشند و قطعاً درجه اهمیت این بازی‌ها برای ما بالاست و توجه خاصی به این تیم‌ها خواهیم داشت.  

محمد تقوی نیز در جمع این بازیکنان گفت: در صورتی که دیدارها و تمرینات تیم بزرگسالان با تیم های امید و جوانان تداخل نداشته باشد، قطعاً بازی‌های این تیم‌ها را از نزدیک نظاره‌گر خواهم بود و قصد دارم پس از هر مسابقه ۳ بازیکن شایسته از این تیم‌ها را انتخاب کرده و به تمرینات تیم بزرگسالان دعوت کنم.

لازم به ذکر است، تقوی، سرمربی تیم بزرگسالان در پایان این مسابقه، از ۳ بازیکن تیم امید دعوت کرد تا از فردا در تمرینات تیم بزرگسالان حضور پیدا کنند.

ترکیب تیم امید تراکتورسازی:

محمدرضا شريف، عليرضا جباري، ارسلان دياري، عرفان سيدي، علي محمدي، حسن فريور، علي نجفي(۷۵ حسین علیزاده)، علي فتحي، آيدين قهرماني(۸۸ سجاد کریم زاده) ، حامد حسينعليزاده(۹۴ سیاوش حامدی) و محمدرضا آزادي

سرمربي: جواد شالچي

مربي: صابر تقي زاده - رضا فرجپور تبريزي

مربي دروازه‌بانان: مهدي غلام پور

سرپرست: محمدتقي بيرام‌زاده

 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال