تقوی جان سالم به در برد!

مهدی تقوی قهرمان کشتی آزاد جهان و دارنده دو مدال طلای مسابقات کشتی آزاد جهان به علت انحراف خودرو دچار سانحه رانندگی شد ......

مهدی تقوی قهرمان کشتی آزاد جهان و دارنده دو مدال طلای مسابقات کشتی آزاد جهان به علت انحراف خودرو دچار سانحه رانندگی شد.

به گزارش مدال به نقل از ایرنا،رئیس هیات کشتی مازندران گفت که تقوی دوشنبه شب در مسیر بازگشت از بابلسر به سوادکوه در خروجی شهر بابلسر دچار تصادف شدید شد و خوشبختانه به او آسیبی وارد نشد.

علی اصغرثمربخش افزود : خودروی تقوی در پی انحراف خودرویی که از مقابل می آمد به تیر برق برخورد کرد و خسارت زیادی دید.

وی ادامه داد : تقوی پس از شوک تصادف در منزلش در حال استراحت است .

مهدی تقوی زاده سال 1366 در شهر سوادکوه مازندران است که در وزن 66 کیلوگرم برای تیم ملی کشتی آزاد ایران در مسابقات جهانی سال 2009 دانمارک و سال 2011 استانبول ترکیه 2 نشان زرین طلا کسب کرد.

این کشتی گیر مازندرانی 2بار قهرمانی جوانان جهان در سال های 2006 و 2007، یک مدال طلای جام جهانی کشتی در سال 2009 و مدال نقره جام جهانی در سال 2007، قهرمانی جوانان آسیا در سال 2006 و قهرمانی نوجوانان آسیا در سال 2004 را در کارنامه افتخارات ورزشی خود دارد.

مهدی تقوی در المپیک 2012 لندن با باخت مقابل ' لوپز کوبایی' از دور رقابت ها کنار رفت ودر مسابقات جهانی 2013 مجارستان نیز ناکامی سال قبل خود را تکرار کرد.

وی که در رده بندی فدراسیون کشتی ایران به عنوان نهمین کشتی گیر برتر تاریخ کشتی ایران معرفی شده ، در 2 سال اخیر از میادین کشتی دور بوده است.

تگ ها


کشتی