تقوی: فردا با یازده بازیکن و ۸۰هزار هوادار به مصاف ذوب‌ آهن می‌رویم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی هواداران این تیم را جزئی اهرمهای موفقیت قلمداد کرد ......

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی هواداران این تیم را جزئی اهرم‌های موفقیت قلمداد کرد.

به گزارش مدال، محمدتقوی در نشست خبری قبل از بازی تراکتورسازی و ذوب‌آهن با قدردانی از حضور و حمایت هواداران در بازی‌های گذشته بیان داشت: فوتبال بدون هواداران معنی ندارد و ما یک تیم، با ۸۰ هزار نفر هوادار هستیم. آن‌ها نیز جزوی از این تیم هستند و در پیروزی‌های ما سهیم‌اند و بیانی بهتر تراکتورسازی سرمایه فوتبال ایران است.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با بیان اینکه هنوز از عملکرد تیمم راضی نیستم، اظهار داشت: با این حال روزبه روز بهتر می‌شویم و برای هربازی تاکتیک خاصی داریم. چیزی که از فوتبال ایران فهمیدم این است که اکثر تیم‌ها با یک روش بازی می‌کنند اما من سعی می‌کنم در هر بازی تاکتیک‌های مختلف داشته باشم. 
تقوی درخصوص پوشش نقاط ضعف تیم تراکتورسازی بیان داشت: اشتباه فردی جزوی از فوتبال است اما سعی می‌کنیم اشتباهات را کم کنیم. در حال حاضر با بازیکنانی که داریم می‌توانیم خیلی کارها کنیم اما نمی‌توانم درباره نیم فصل دوم حرف بزنم چون معلوم نیست نیم ساعت بعد در این تیم هستم یا نه.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه ما نباید از باخت و اشتباه بترسیم، اضافه کرد: هر مربی فلسفه خاص خودش را دارد و هدف من این است که تحت هر شرایطی باید تیم مقابل را تحت فشار قرار دهیم. من باید به آن تاکتیک برسم و این موضوع به مدت زمانی بستگی دارد که در اختیار دارم. من بهترین بازیکنان جهان را دارم و آن‌ها حرف‌های مرا مو به مو انجام می‌دهند
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی توجه به بازیکنان جوان را مهم‌ترین هدفش عنوان کرد و افزود: اولویتم این است بازیکنان را از آکادمی به تیم بزرگسالان اضافه کنیم. معتقدم تراکتورسازی باید بومی شود و تمرکزمان را باید روی بازیکنان پایه بومی قرار دهیم. تراکتورسازی به اندازه‌ای بازیکن بومی دارد که بتواند به این هدف برسد.
تقوی در پایان اظهاراتش در خصوص شرایط عبدالله‌زاده در تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: این بازیکن به دلیل مسائل  انضباطی از تیم کنار گذاشته شده و باشگاه بعد از بازی درموردش تصمیم خواهد گرفت.

تگ ها


Tractor فوتبال