تقوی قبل از ترک ایران :به موقع جواب آن جوانک را می دهم!

جنگ اینستاگرامی مربیان سابق تراکتورسازی ادامه دارد....

به گزارش مدال، محمد تقوی که در زمان حضور جان توشاک به عنوان سرمربی به این تیم آمد به عنواندستیار اول سرمربی صاحب نام ولزی مشغول به کار شد و ژس از  جدایی توشاک هدایت پرشورها را بر عهده گرفت. پس از جدایی توشاک از تراکتورسازی شایعاتی مبنی بر اختلاف برخی از ستاره‌های این تیم با توشاک به گوش رسید.

محمد تقوی هم که به عنوان دستیار اول فعالیت می‌کرد به حمایت از بازیکنان پرداخت و اعلام کرد باید با آنان بهتر رفتار شود. ژس از جدایی توشاک از تبریز محمد تقوی سکان هدایت تراکتورسازی را بر عهده گرفت و توانست نتایج خوبی را کسب کند.

حال با جدایی تقوی از تراکتور دوباره اختلاف ها سر باز کرده و پسر جان توشاک در فضای مجازی به جدایی تقوی از تراکتور واکنش نشان داده است.

او عکسی از تقوی را قرار داده و با خنده رو آن نوشته: خداحافظ

تقوی هم بیکار ننشسته و در جواب یکی از کاربران که از وی خواسته بود جواب پسر توشاک را بدهد، نوشته: "مطمئن باشید به موقع این جوانکی که تا سال گذشته در هتل کار می‌کرد و به ناگاه سر از نیمکت تراکتورسازی در آورد را می‌دهم".

این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که مدیران تراکتورسازی معتقد بودند هیچ اختلافی بین توشاک و تقوی نبوده است و آن چیزی که رسانه‌ها بیان کردند حاشیه سازی بوده است.

تگ ها


تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال