تقیون برگزاری دربی تبریز در یادگار را تائید کرد

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی برگزاری دربی در ورزشگاه یادگار را تائید کرد....

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی برگزاری دربی در ورزشگاه یادگار را تائید کرد.

به گزارش مدال،در حالی که فصل گذشته دیدار دو تیم همشهری تراکتورسازی و گسترش فولاد - که به ماشین سازی تغییر نام داد - در ورزشگاه های اختصاصی دو تیم یعنی ورزشگاه یادگار امام و بنیان دیزل برگزار می شد،در این فصل طبق درخواست زنوزی که مالک هر دو باشگاه تراکتور و ماشین سازی است،این بازی قرار است در ورزشگاه یادگار امام  برگزار شود.

موضوعی که حواشی زیادی را به همراه داشته است.در همین خصوص رضا تقیون،مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: در هفته بیست‌و‌یکم لیگ برتر فوتبال کشور تیم ماشین‌سازی میزبان تراکتورسازی بوده و این بازی قانونا باید در ورزشگاه خانگی ماشین‌سازی در بنیان دیزل برگزار می‌شد.

وی افزود: اما باشگاه ماشین‌سازی تبریز طی ارسال نامه‌ای به هیات فوتبال استان به دلیل ظرفیت محدود ورزشگاه بنیان دیزل برای تماشاگران و عدم فضای لازم برای پارکینیگ خودروها، درخواست نموده است که محل این بازی به استادیوم یادگار امام(ره) تبریز تغییر یابد.

تقیون ادامه داد: بنابراین محل برگزاری بازی تیم‌های تراکتورسازی با ماشین‌سازی به ورزشگاه یادگار امام انتقال یافته، اما روز مسابقه تغییر نیافته و همان پنج‌شنبه است و 2 تیم ساعت 15 روز پنجشنبه 16 اسفند در ورزشگاه یادگار امام(ره)به مصاف هم می‌روند.