تلاش اینتر برای جذب بیراگی به خاطر ناامید نکردن کونته

سران باشگاه اینترمیلان بر اساس لیست دریافتی از آنتونیو کونته سرمربی نراتزوری، برای جذب مدافع کناری فیورنتینا دست بکار شدند تا او را نسبت به آینده تیم امیدوارتر کنند....

به گزارش مدال؛ «آنتونیو کونته» که پس از انتخاب به عنوان سرمربی اینترمیلان در اندیشه بازگرداندن این تیم به قله فوتبال ایتالیا است، برای رسیدن به خواسته خود به دنبال خرید بازیکنان متناسب با سیستم بازی‌اش است.

در همین راستا خرید یک مدافع کناری در دستور کار قرار گرفته و گزینه‌ آنها در این پست، مدافع ملی‌پوش فیورنتینا «کریستیانو بیراگی» است. سران اینتر برای جذب این مدافع به فیورنتینا پیشنهاد معاوضه او با یکی از بازیکنان‌شان میان «بورخا والرو» یا «متئو پولیتانو» را داده‌اند و مصمم هستند این انتقال را نهایی کنند چرا که نمی‌خواهند پس از ناکامی در جذب «لوکاکو»، باز هم موجب ناامیدی کونته شوند.

امروز «La Repubblica» با پوشش این خبر مدعی شد اینتر برای جذب «بیراگی» حاضر است «پولیتانو» را نیز به شکل قرضی به باشگاه فلورانسی منتقل کند. رسانه ایتالیایی «Sky Sport Italia» هم دیگر گزینه پیش روی اینتری‌ها را انتقال قرضی «والرو» به فیورنتینا و جذب قرضی «بیراگی» معرفی کرد و مدعی شد در قرارداد دو بازیکن بند خرید در انتهای فصل گنجانده خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

اینتر دست از سر لوکاکو برنمی‌دارد

تگ ها


کریستیانو بیراگی اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات سری آ کریستیانو بیراگی اینتر میلان فیورنتینا سری آ فوتبال