تلاش بارسلونا برای تمدید قرارداد پیکه

جرارد در لیست تمدیدی ها قرار داشت و حالا نوبتش فرا رسیده است. باشگاه بارسلونا که از مدت ها پیش نام جرارد ......

جرارد در لیست تمدیدی ها قرار داشت و حالا نوبتش فرا رسیده است. 

باشگاه بارسلونا که از مدت ها پیش نام جرارد پیکه را در لیست بازیکنانی که باید قراردادشان تمدید شود،قرار داده بود، به تازگی اولین تماس ها با مدیربرنامه های این بازیکن را برقرار کرده است. 

پیکه 30 ساله از اسطوره های باشگاه است. او فوتبالش را در بارسلونا و لاماسیا آغاز کرد و پس از اینکه برای مقطعی به منچستریونایتد رفت، دوباره به نیوکمپ بازگشت و نقش بسزایی در افتخارات تاریخی باشگاه در سالیان اخیر داشت. پیکه حالا از بزرگان رختکن تیم محسوب می شود و گرچه فصل کنونی را در فرم مورد انتظار آغاز نکرده، جایگاه ثابتی در ترکیب تیم دارد. پیکه با توجه به اینکه قراردادش تا تابستان 2019 اعتبار دارد، از مدت ها پیش در لیست بازیکنانی که باید قراردادشان تمدید شود، قرار داشت و حالا نوبتش فرا رسیده است. 

به گزارش رادیو کاتالونیا، به همین منظور باشگاه اخیرا تماس های اولیه با مدیربرنامه های این بازیکن را برقرار کرده است. پیکه بارها اعلام کرده که دوست دارد فوتبالش را در بارسلونا به پایان ببرد و به نظر هم نمی رسد باشگاه برای تمدید قرارداد او به مشکل بخورد. نکته جالب درباره این مذاکرات این است که مسئولیت آن را برای اولین بار، تیم نقل و انتقالاتی جدید باشگاه بر عهده خواهند داشت. تیمی دو نفره متشکل از پپ سگوارا و اسکار گرائو. 

گفتنی است بند آزادسازی کنونی پیکه 200 میلیون یوروست. او تاکنون 410 بازی برای بارسا انجام داده و 35 گل نیز به ثمر رسانده است.

تگ ها


اخبار روز جرارد پیکه بارسلونا فوتبال