تلاش بارسلونا برای رهایی از شر پیانیچ

بارسلونا برای رهایی از شر میرالم پیانیچ، هافبک بوسنیایی خود حاضر است دست به هر کاری بزند....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان سال گذشته دو باشگاه یوونتوس و بارسلونا بر سر معاوضه میرالم پیانیچ و آرتور ملو به توافق رسیدند و هافبک ۳۱ ساله بیانکونری راهی نوکمپ شد. اما اولین فصل حضور پیانیچ در ترکیب بارسلونا به بدترین شکل ممکن پیش رفت و این هافبک تکنیکی اغلب بازی های تیمش را از روی نیمکت تماشا کرد. یوونتوس دوباره خواهان جذب میرالم پیانیچ شدد و به نظر این انتقال به زودی نهایی خواهد شد.

حالا نشریه گاتزتا دلاسپورت در گزارشی مدعی شد میرالم پیانیچ، هافبک بوسنیایی بارسلونا در جریان پیروزی ۰-۳ این تیم مقابل یوونتوس در بازی یکشنبه شب، یکی از بازیکنانی بود که از سوی هواداران حلضر در نوکمپ هو شد.

به نظر می رسد مدیران بلوگرانا حتی حاضرند برای خلاص شدن از شر این هافبک بوسنیایی، بخشی از دستمزد او برای فصل بعد را نیز بپردازد. یوونتوس در هفته های اخیر برای جذب دوباره میرالیم پیانیچ با بارسلونا مذاکره کرده، اما دستمزد سالانه ۸.۵ میلیون یورویی این بازیکن مانع بزرگی برای بازگشت پیانیچ به جمع بازیکنان بیانکونری است.

در واقع مدیران یوونتوس تصور می کنند پرداخت تنها نیمی از این دستمزد برای جذب دوباره میرالیم پیانیچ کافی است و مدیران بارسلونا تصمیم گرفته اند با پرداخت بخش دیگری از دستمزد، شرایط مناسبی برای توافق طرفین و قطعی کردن جدایی پیانیچ را فراهم کنند. بدین ترتیب پیانیچ که در سال ۲۰۱۶ از رم راهی یوونتوس شده بود،  به بازگشت دوباره به تورین نزدیک تر از همیشه است.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ میرالم پیانیچ فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال