تلاش باشگاه ماشین‌سازی برای آماده‌سازی ورزشگاه بنیان دیزل

در آستانه شروع لیگ برتر نوزدهم، مسئولان باشگاه ماشین‌سازی تبریز در صدد آماده‌سازی ورزشگاه بنیان دیزل برای میزبانی از تیم فوتبال استقلال هستند...

به گزارش مدال، تیم ماشین سازی در هفته اول لیگ نوزدهم میزبان استقلال تهران خواهد بود که این بازی در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار خواهد شد.
بنیان دیزل به عنوان خانه ماشین سازان در فصل جدید معرفی شده و یکی از ورزشگاه‌هایی است که مسئولان سازمان لیگ برای شروع مسابقات لیگ برتر روی آن حساب کرده‌اند.
این ورزشگاه از نظر نصب دوربین‌های مداربسته مشکلی ندارد و حتی اتاق مونیتورینگ دوربین‌ها را نیز از قبل داشته است. شماره گذاری صندلی‌های ورزشگاه انجام شده و سایت فروش بلیت الیکترونیکی هم که راه اندازی شده، تا یکی دو روز آینده قابل استفاده خواهد بود.
تنها موردی که از الزامات فدراسیون باقی مانده گیت‌های الکترونیکی هستند که محل نصب آن‌ها در ورزشگاه نیز آماده است اما هنوز به طور کامل توسط شرکت مربوطه آماده نشده‌اند. این گیت‌ها که به سفارش باشگاه ماشین سازی ساخته می‌شوند، به صورت یک گیت برای هواداران مهمان و دو گیت دو دهنه برای هواداران میزبان نصب خواهند شد. 
مسئولان باشگاه ماشین سازی در تلاشند که گیت‌ها را هرچه زودتر و طی روزهای آینده تحویل بگیرند تا برای میزبانی از بازی اول فصل جدید لیگ برتر کاملا آماده باشند.

بیشتر بخوانید:

زمان اولین دیدار استقلال در فصل جدید مشخص شد

تگ ها


ماشین سازی استقلال لیگ برتر فوتبال ایران آغاز لیگ نوزدهم استادیوم بنیان دیزل استقلال ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال