تلاش باشگاه یوونتوس برای جذب لیونل مسی!

نشریه اسپورت گزارش داد که لیونل مسی مورد توجه باشگاه یوونتوس هم قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دوشنبه گذشته بود که خبری شوکه کننده در فضای مجازی و رسانه‌های مختلف جهان مخابره شد، مبنی بر اینکه لیونل مسی فوق ستاره آرژانتین بارسلونا، خواهان جدایی از جمع کاتالان‌هاست.

مارسلو بچلر خبرنگار مطرحی که نزدیک به باشگاه بارسلوناست گزارش داده بود که لیونل مسی هم‌اکنون تصمیم خود برای ترک بارسلونا در تابستان را گرفته و نمی‌خواهد بیشتر از این صبر کند. بچلر همان خبرنگاری است که نخستین بار، خبر انتقال نیمار به پاری سن‌ژرمن را منتشر کرده بود. قرارداد مسی با بارسا تا تابستان ۲۰۲۱ اعتبار دارد و او می‌تواند از ژانویه پیش رو تیم بعدی خود را (در انتقالی آزاد) انتخاب کند.

دو روز پیش هم رسانه های اسپانیایی خبر دادند که مسی در ملاقات با رونالد کومان سرمربی جدید بارسا به وی گفته است که در مورد ماندن تردیدهایی جدی دارد تا شایعات و گمانه زنی ها در مورد آینده او اوج بگیرند.

امروز نشریه اسپورت نزدیک به باشگاه بارسلونا ادعا کرد که سه تیم بیش از همه علاقه مند به جذب مسی هستند. پی اس جی و اینتر از گذشته خواهان مسی بودند و حالا یوونتوس هم به جمع شان اضافه شده است. باشگاهی که ۹ سال متوالی است فاتح سری آ می شود ولی ۲۴ سال است دستش از قهرمانی چمپیونزلیگ کوتاه مانده است.

یوونتوس دو سال پیش کریستیانو رونالدو را از رئال جذب کرد و اگر بتواند مسی را هم جذب کند، رویای هم تیمی شدن مسی و رونالدو را برای فوتبال دوستان محقق خواهد کرد. مشکل بزرگ اما در پرداخت دستمزد این دو فوق ستاره است. رونالدو سالانه ۳۱ میلیون یورو دستمزد می گیرد و دستمزد مسی در بارسا هم ۵۰ میلیون یورو است و این به نوعی هم تیمی شدن آنها را غیرممکن می کند. یوونتوس این کار غیرممکن را ممکن خواهد کرد؟

بیشتر بخوانید:

طاقت سوارز طاق شد؛ سکوتی که بالاخره شکست

بارسای بدون مسی از غذای بی نمک هم بدتر است

 

 

تگ ها


کریستیانو رونالدو نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ لیونل مسی نقل و انتقالات اروپا فوتبال جهان یوونتوس بارسلونا فوتبال