تلاش برای آزادی لوگوی پرسپولیس

لوگوی باشگاه پرسپولیس مدتی قبل به خاطر بدهی به یک شرکت ارزی توقیف شده است و مدیران این باشگاه سعی دارند این موضوع را حل کنند....

لوگوی باشگاه پرسپولیس مدتی قبل به خاطر بدهی به یک شرکت ارزی توقیف شده است و مدیران این باشگاه سعی دارند این موضوع را حل کنند.

به گزارش مدال،توقیف لوگوی باشگاه پرسپولیس به دلیل بدهی یکی از چالش های مدیریتی این باشگاه است. محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل جدید پرسپولیس قصد دارد در یکی از اولین اقداماتش این مشکل را حل کند. او امروز با تایید اینکه لوگوی باشگاه پرسپولیس به دلیل بدهی به یک شرکت ارزی توقیف شده اعلام کرد که جلسه ای با این شرکت برگزار کرده و قرار است با پرداخت مبلغی لوگوی باشگاه را آزاد کنند.


در ابتدای تابستان سال جاری اعلام شد که یک شرکت ارزی به دلیل طلب 60 هزار دلاری اش پرسپولیس لوگوی این باشگاه را توقیف کرده و قرار است این لوگو را به مزایده بگذارد. البته باشگاه پرسپولیس که در آن زمان ایرج عرب مدیرعاملی آن را به عهده داشت با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که این مشکل تازه ای نیست و مربوط به دوره مدیریت محمد رویانیان است هرچند باشگاه با توجه به حکم داداگاه خود را موظف به پرداخت این بدهی می داند. هرچند این اتفاق در دوران مدیریت عرب رخ نداد و حالا انصاری فرد باید این چالش را مرتفع کند.

بیشتربخوانید:

ادعای جنجالی انصاری‌فرد؛مستنداتی داریم که نباید پرسپولیس قهرمان شود!

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران توقیف لوگوی پرسپولیس فوتبال