پوگبا در یونایتد یا رئال مادرید؟!/ دفاع تمام قد دستیار سولسشر

شایعه رفتن پوگبا به رئال مادرید هر روز ابعاد جدیدی به خود می‌گیرد و سران یونایتد تلاش خود را برای نگه داشتن بازیکن در تیم انجام می‌دهند...

شایعه رفتن پوگبا به رئال مادرید هر روز ابعاد جدیدی به خود می‌گیرد و سران یونایتد تلاش خود را برای نگه داشتن بازیکن در تیم انجام می‌دهند

شنیده‌ها حاکی از آن است که ستاره فرانسوی شیاطین سرخ علاقمند به حضور در جمع کهکشانی‌ها است.
به گزارش مدال، ای بی سی در گزارشی مدعی شد اگرچه منچستریونایتد هرکاری برای نگه داشتن پوگبا می‌کند ولی شرایط طوری پیش می‌رود که پوگبا تابستان رئالی شود!
در ادامه این گزارش آمده است که هدف پوگبا و ایجنتش فراهم کردن رابطه با رئال و عملی کردن این انتقال است. پوگبا خوشحال است که بازیکن مورد علاقه زیدان شده و فکر می‌کند بهترین دورانش را می‌تواند در رئال بگذراند.
رئال مادرید نیز می‌خواهد با پوگبا قرارداد ۶ ساله ببندد و او را تا سن ۳۳ سالگی و دوران اوجش در تیم داشته باشد.
از سوی دیگر مایک فلان، دستیار اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، درحالیکه شایعات درباره انتقال پل پوگبا، ستاره فرانسوی این تیم به رئال مادرید، این روزها بار دیگر اوج گرفته، گفت یونایتد به هیچ وجه جدایی پوگبا را تمام‌شده نمی‌داند. فلان به پوگبا پیشنهاد کرد که در منچستریونایتد ماندگار شود و انتظاراتی که از او وجود دارد را برآورده کند.
مایک فلان در این باره گفت:" با اینکه همه فکر می‌کنند پوگبا که قهرمان جام جهانی است دیگر به همه موفقیت‌ها دست یافته و انگیزه‌ای برای موفقیت‌های بیشتر ندارد ولی ما با این نظر کاملا مخالف هستیم. پوگبا هنوز تمام نشده و جای زیادی برای درخشش‌های بیشتر دارد".