Banner

تلاش دنیزلی برای عملی کردن یک ماموریت ویژه

دنیزلی برای پر کردن یک خلا بزرگ در تیمش این روزها در تلاش است تا مهاجم گلزن خود را به مرز آمادگی برساند....

به گزارش مدال، تیم تراکتور تبریز هر زمان که در ترکیب خود مهاجمی گلزن داشته، توانسته نتایج خوبی کسب کند. این موضوع را سال گذشته و زمانی که آنتونی استوکس در دوران اوج خود به سر می برد، به خوبی دیدیم. در سال های گذشته نیز و با حضور مهاجمانی چون ادینیو، این موضوع را دیده بودیم.

در نیم فصل اول لیگ هجدهم با درخشش استوکس، تراکتوری ها خط حمله زهر آگینی داشتند اما با مشکلاتی که برای این بازیکن به وجود آمد، سرخ پوشان در نیم فصل دوم با یک خلا بزرگ مواجه شدند. این خلا باعث شد تا در حساس ترین بازی های نیم فصل دوم، تراکتور قافیه را به رقبای بالای جدولی باخته و ضمن از دست دادن جام، از کسب سهمیه نیز باز بماند.


در فصل جاری تراکتور با خرید دو مهاجم خارجی در اندیشه ساختن یک خط حمله آتشین است. مازولا و فورچونه مهاجمان جدید تراکتور هستند که وظیفه دشواری را بر عهده دارند. آنها باید در کنار دیگر عناصر تهاجمی تیم، به اندیشه مسئولان تیم رنگ واقعیت ببخشند. فورچونه به عنوان آخرین خرید تراکتوری ها در نقل و انتقالات تابستانی، شاه ماهی نقل و انتقالاتی این تیم به حساب می آید. آمار گلزنی خوب این بازیکن باعث شده تا دنیزلی حساب ویژه ای روی وی باز کند.

این روزها دنیزلی در تلاش است تا با تمرکز روی تمامی جوانب فنی و روحی، فورچونه را مهیای حضور در نوک خط حمله تراکتور کرده و خلا یک مهاجم گلزن در تیمش را پر کند. تراکتوری ها در دو بازی ابتدایی خود تنها یک گل زده اند که این گل نیز توسط مدافع شان به ثمر رسیده و مهاجمان این تیم هنوز پایشان به گلزنی باز نشده است.

بیشتر بخوانید:

هوای آفتابی بالای دروازه تراکتور

تگ ها


کوین فورچونه تراکتور مصطفی دنیزلی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال