تلاش دوباره ماریتیمو برای فرار از سقوط

تیم ماریتیمو با بازیکنان ایرانی اش امشب در هفته ی سی و دوم لیگ برتر پرتغال در برابر تیم فریرا به میدان می آید که در این مسابقه تیم ماریتیمو مهمان است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ماریتیمو که در هفته های اخیر روند خوبی در نتیجه گیری داشت با شکست در برابر ژیل ویسنته در هفته ی سی و یکم دوباره وضعیت خطرناکی در جدول رده بندی پیدا کرد و با ۳۳ امتیاز تا رده ی چهاردهم جدول نزول داشت. هم اکنون این تیم تنها ۳ امتیاز از آخرین تیم سقوط کننده یعنی تیم شانزدهم (بوآویستا) پیش است و سه بازی دیگر هم باقی مانده است و طبیعی است در این سه بازی برای بقاء باید ارایه گر بازی های خوبی در برابر حریفان باشد و بهتر از بوآویستا نتیجه بگیرد. 

فریرا تیم پنجم جدول است و طبیعی است که پیش بینی کنیم بازی سختی در انتظار ماریتیمو خواهد بود. البته ماریتیمو در هفته های اخیر براگا که در رده ی چهارم جدول قرار داشت را شکست داد. به این دلیل که شرایط این تیم ها در جدول رده بندی به گونه ای است که حتی در صورت پیروزی هم صعودی نخواهند داشت. به طور مثال فریرا هم اگر موفق به شکست ماریتیمو شود ۵۲ امتیازی اما در جدول رده بندی صعودی نخواهد داشت به این خاطر که براگا تیم چهارم جدول ۵۹ امتیاز کسب کرده است. 

علی عیلپور در بازی گذشته با وجود تلاش فراوان موفق به گل زنی و خلق موقعیت گل نشد و در نهایت از زمین بازی بیرون کشیده شد. با این وجود پیش بینی می شود به لطف ارایه بازی های خوب در هفته های اخیر بار دیگر در کنار جوئل حضور در ترکیب ثابت ماریتیمو را تجربه کند. از سویی پیش بینی می شود امیر عابدزاده هم چنان مرد شماره یک این تیم پرتغالی باشد.

تگ ها


ماریتیمو امیر عابدزاده علی علیپور فوتبال