تلاش دوباره ناپولی برای جذب آزمون

شماره امروز کوریره دلو اسپورت در بخش فوتبالی اش به تیم ناپل و سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم زنیت سن پترزبورگ نگاهی داشته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در این گزارش که امروز در کوریره دلو اسپورت منتشر شده آمده:" دریس مرتنز به تمدید قرارداد با ناپولی نزدیک شده است واین شرایط را برای آرکادیوش میلیک متفاوت می کند. مهاجم لهستانی به احتمال زیاد کامپانیا را در تابستان ترک خواهد کرد. با این حال از ماه ژانویه که سردار آزمون نمایش درخشانی در زنیت داشت اگر تمام سهمیه بازیکنان غیراروپایی این تیم پر نشده بود دلورنتیسی رئیس باشگاه ناپل می توانست این بازیکن را جذب کند.


تکنیک و تاکتیک پذیری عالی ، خصوصیاتی چون بازی چه به عنوان مهاجم اول و چه مهاجم دوم و عطش و گرسنگی او برای گلزنی جیونتولی مدیرورزشی ناپولی را از همان ابتدا شگفت زده کرده است. با این وجود هیچ کاری در ابتدای سال ۲۰۲۰ انجام نشد هرچند ممکن است اتفاقاتی بیفتد: مذاکرات در حال انجام است چرا که در چنین انتقالاتی همیشه افراد زیادی در رفت و آمد هستند.


با توجه به گزارش کوریا دلااسپور می توان گفت با توجه به تمدید قرارداد احتمالی دریس مرتنز ، همه چیز برای حضور سردار در ناپولی به آینده میلیک بستگی دارد.

بیشتر بخوانید:

تغییر استراتژی ؛ آزمون و گابریل جلوتر از اورتون

واکنش آزمون به پیشنهاد ناپولی و اورتون

 

 

بیشتر بخوانید:

تغییر استراتژی ؛ آزمون و گابریل جلوتر از اورتون

واکنش آزمون به پیشنهاد ناپولی و اورتون

 

 

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ فوتبال جهان سردار آزمون فوتبال