تلاش فراوان زیدان برای جذب ستاره فرانسوی

زین الدین زیدان همچنان به دنبال جذب پل پوگبا بوده و به همین دلیل با هیئت مدیره رئال مادرید مذاکره می کند....


به گزارش "ورزش سه"، هافبک فرانسوی منچستریونایتد فصل بعدی سال پایانی قراردادش با یونایتد را سپری می کند و پیش بینی می شود شیاطین سرخ با توجه به عدم تمایل پوگبا به تمدید قرارداد، در تابستان امسال او را به فروش برسانند. رئال مادرید تا چند ماه قبل مهم ترین مشتری این بازیکن محسوب می شد، اما شیوع ویرو کرونا و محدودیت بودجه باعث عقب نشینی این باشگاه از جذب این هافبک ۲۷ ساله شده است.

با این حال Le ۱۰ Sport مدعی شد زیدان مصمم است تا برای فصل بعد هموطن فرانسوی خود را جذب کند و در حال حاضر در حال لابی کردن و مذاکره با رئیس باشگاه فلورنتینو پرز و دیگر مدیران برای راضی کردن آنهاست تا برای خرید پوگبا اقدام کنند. به نظر می رسد یونایتد رقمی در حدود ۶۰ الی ۷۰ میلیون یورو برای فروش پوگبا می خواهد که کار جذب او را در این شرایط دشوار می سازد.

همچنین ستاره فرانسه در مسیر فتح جام جهانی ۲۰۱۸ در هفته ۲۰۰ هزار یورو حقوق درخواست کرده است. به جز رئال مادرید، نام یوونتوس نیز به عنوان یکی دیگر از مشتریان مهم پل پوگبا شنیده شده است. زیدان در تابستان سال ۲۰۱۶ نیز به شدت خواهان انتقال پوگبا به برنابئو بود، اما او در نهایت تصمیم گرفت به پیشنهاد ۸۹ میلیون پوندی یونایتد پاسخ مثبت دهد.

تگ ها


زیدان پل پوگبا منچستر یونایتد رئال مادرید