تلاش لیونل مسی برای بردن گریزمان به بارسلونا

مسی تمایل بسیاری برای همبازی شدن با گریزمان دارد...

کاپیتان 31 ساله بارسلونا، شخصا برای انتقال آنتوان گریزمان به بارسلونا وارد عمل شده است.
به گزارش مدال، یک سال قبل گریزمان تا آستانه انتقال به بارسلونا پیش رفت اما این ستاره 28 ساله در نهایت با انتشار فیلمی احساسی مدعی شد قصد دارد در اتلتیکومادرید بماند و حالا گریزمان بعد از گذشت مدتی تصمیم خود را عوض کرده است.

روخی بلانکو دو روز قبل رسما اعلام کرد گریزمان فصل بعد در واندا متروپولیتانو جایی نخواهد داشت تا گمانه زنی ها در مورد مقصد این بازیکن آغاز شود. به نظر می رسد بارسلونا از شانس بیشتری برای خرید مهاجم فرانسوی برخوردار است و در این میان لیونل مسی نیز با تماس با گریزمان، وی را برای این انتقال قانع کرده است.

رادیو مارکا مدعی شد جلسه ای میان گریزمان و مدیران اتلتیکومادرید برگزار شده و در این نشست گریزمان به سران باشگاه اطلاع داده زمانیکه لیونل مسی از شما می خواهد راهی بارسلونا شوید، نمی توانید به خواسته او پاسخ منفی دهید.

البته مشخص نیست آیا مسی خودش شخصا تماس گرفته یا غیرمستقیم به گریزمان برای حضور در بارسا پیشنهاد داده است، زیرا برخی منابع اسپانیایی مدعی شدند این پیغام از طریق جرارد پیکه، دوست صمیمی گریزمان به وی رسیده است.

به هر حال علیرغم عدم موافقت برخی مدیران بارسا برای خرید گریزمان، همچنان آبی اناری ها از بالاترین شانس برای جذب این بازیکن برخوردارند و احتمال دارد به زودی مراسم معارفه گریزمان در استادیوم نوکمپ برگزار شود.

تگ ها


واندا متروپولیتانو روخی بلانکو معارفه گریزمان لیونل مسی آنتوان گریزمان لیونل مسی اتلتیکو مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال