تلاش مجدد اینتر برای شکار هدف بزرگ کونته

مسئولان باشگاه اینتر با توجه به شرایط پیش آمده در بازار نقل‌وانتقالات، حالا یک بار دیگر برای جذب روملو لوکاگو هدف بزرگ آنتونیو کونته تلاش خواهند کرد....

به گزارش مدال؛ «آنتونیو کونته» پس از انتخاب به عنوان سرمربی جدید اینتر خواهان فروش «مائورو ایکاردی» و جذب «روملو لوکاکو» شد اما اینتری‌ها در هر دو امر تا اینجای کار ناموفق عمل کرده‌اند، با این حال اکنون با منتفی شدن معاوضه «پائولو دیبالا» و هافبک بلژیکی شیاطین‌سرخ، نراتزوری‌ها می‌خواهند با پیشنهادی جدید هدف کونته را به سن‌سیرو بیاورند.

سرمربی ایتالیایی اینتر که تیمش شب گذشته در آخرین دیدار خود در جام بین‌المللی قهرمانان پس از تساوی یک بر یک در نود دقیقه توانست تاتنهام را در ضربات پنالتی شکست دهد، پس از بازی روبه‌روی خبرنگاران نشست و با آنها صحبت کرد: «ما به کار کردن در بهترین سطح ممکن ادامه می‌دهیم. متوجه برخی نقاط ضعف شده‌ام اما در حال حاضر به آینده امیدوار هستم. با بازیکنانی کار می‌کنم که از داشتن‌شان خرسند هستم. صادقانه بگویم، نمی‌دانم پایان نقل‌وانتقالات چگونه رقم خواهد خورد اما همانند شما اخبار معاوضه دیبالا و لوکاکو را خوانده‌ام. لوکاکو بازیکن خوبی است، مهاجمی که در چلسی هم برای خریدش اقدام کردم. اینتر و یوونتوس دو باشگاه بزرگ هستند اما نمی‌دانم در پایان چه خواهد شد.»

در همین راستا «کریستوف ترور» خبرنگار بلژیکی با بیان علاقه کونته به «لوکاکو، مهاجم بلژیکی را یک مهره اضافی در اولدترافورد دانست و بیان کرد شیاطین سرخ به فروش او تمایل دارند اما برای فروشش حداقل 75 میلیون پوند می‌خواهند. جالب اینکه روملو اخیراً در مصاحبه‌ای کونته را «بهترین مربی دنیا» خطاب کرده و همین ماجراها به عنوان سیگنال‌های قوی در راستای تحقق این انتقال قلمداد می‌شوند.

حال «فوتبال‌ایتالیا» و «Corriere della Sera» مدعی شده‌اند که سران نراتزوری پیشنهاد جدید خود را طی روزهای آینده به یونایتد ارائه خواهند کرد، پیشنهادی 68 میلیون پوندی که به پیشنهاد شیاطین سرخ بسیار نزدیک است.

بیشتر بخوانید:

سایت منچستریونایتد: لوکاکو برود با بازیکنان جوان موفق می‌شویم!

تگ ها


روملو لوکاکو آنتونیو کونته اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات روملو لوکاکو منچستر یونایتد اینتر میلان لیگ برتر سری آ فوتبال