تلاش مسجدسلیمانی‌ها برای باز کردن پنجره‌ها

با دریافت مجوز تیمداری از سوی مسئولان کشور، حالا نفت مسجد سلیمان فعالیت جدی خود را برای حضور در لیگ بیستم آغاز کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، فصل برای نفت مسجد سلیمان که با مربیگری مهدی تارتار نتایج فوق العاده‌ای کسب کرده بود و حتی تا هفته‌های پایانی شانس کسب سهمیه آسیایی نیز داشت، بسیار بد تمام شد و بازیکنان این تیم و کادر فنی هر بازی به جای صحبت در مورد مسائل فنی در مورد مسائل و مشکلات مالی حرف می زدند.


این مشکلات سبب شد تا آنها در نیمه نهایی جام حذفی بدون تمرین کردن حاضر شوند و با پایان فصل نیز تارتار و بسیار از بازیکنان کلیدی تیم راهی تیم های دیگر شدند.


مسئولان باشگاه نفت مسجد سلیمان پس از جدایی مجتبی حسینی که جانشین مهدی تارتار شده، کمی به خودشان جنبیدند و درنهایت امروز این مربی را به تیم بازگرداندند و تمرینات آغاز شد.


حالا اما یکی از مشکلات پیش روی سرپرست مدیرعاملی باشگاه که کار سختی را پیش رو دارد، مذاکره با بازیکنان مورد نظر مجتبی حسینی در شرایطی است که پنجره های تیم فوتبال باشگاه به دلیل شکایت‌های فصل گذشته، بسته شده و باید رضایت شاکیان جلب شود.


ابوذر شجاعی سرپرست مدیرعاملی باشگاه نفت مسجد سلیمان در رابطه با این موضوع در گفتگویی که با "ورزش سه" داشت، اینگونه توضیح داد:« بدهی های فصل گذشته را همچنان داریم. میزان بدهی‌ها ولی مشخص شده. در حال بررسی شرایط تیم و باشگاه در کمیته تعیین وضعیت هستیم. تا بتوانیم افرادی که مدنظر کادر فنی هستند را جذب کنیم. در حال مذاکره هستیم و امیدوارم تا پیش از اینکه لیگ آغاز بشود، تیم خوبی را بسته و مهیای مسابقات کرده باشیم و این وضعیت را پشت سر بگذاریم.»

تگ ها


نفت مسجد سلیمان