تلاش منچستریونایتد برای نگه داشتن داوید دخیا

سران منچستریونایتد در تلاشند تا با پیشنهادی متقاعدکننده سنگربان اسپانیایی را در اولدترافورد نگه دارند...

منچستریونایتد به دنبال تمدید قرارداد سنگربان اسپانیایی خود هستند.

به گزارش مدال، منچستریونایتد با هدف متقاعد کردن داوید دخیا به ماندن در منچستریونایتد، پیشنهادی با دستمزد بالاتر به او ارائه کرده است.

به گزارش بی بی سی، قرارداد فعلی این دروازه‌بان ۲۸ ساله، ۱۲ ماه دیگر به پایان می‌رسد. از قرار معلوم آخرین پیشنهاد یونایتد، دخیا را به پر درآمدترین دروازه‌بان دنیا تبدیل خواهد کرد. در حالی که به نظر می‌رسد دروازه‌بان سابق اتلتیکو مادرید می‌خواهد در منچستر بماند، مشاوران دخیا می‌گویند او با توجه به اهمیتی که برای باشگاهش طی سالیان اخیر داشته است، باید بالاترین دستمزد دریافتی را در بین کادر بازیکنان یونایتد داشته باشد. دستمزد ۳۹۰ هزار پوندی الکسیس سانچز رقمی است که آن‌ها خواستار سبقت گرفتن دخیا از آن هستند.

مدیران یونایتد پیش از این موضع خود را مشخص کرده‌اند؛ آن‌ها قصد دارند پس از نزدیک شدن به پایان قرارداد این بازیکن سراغش بروند و او را به ماندن مجاب کنند؛ برنامه‌ای که اگر موفقیت آمیز پیش نرود، می‌تواند به از دست دادن یکی از ارزشمندترین بازیکنان باشگاه به صورت رایگان منجر شود.

اخبار مرتبط:

زیدان در انتظار به خدمت گرفتن پوگبا

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا فوتبال جهان تمدید قرارداد شیاطین سرخ اولدترافورد داوید دخیا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال