تلاش نافرجام تاتنهام برای جذب گاسکوئین جدید

بر اساس گزارش رسانه‌های انگلیسی، مسئولان باشگاه تاتنهام انگلیس در تابستان برای جذب نیکولو زانیولو اقدام کردند اما در نهایت تلاششان برای شکار گاسکوئین جوان راه به جایی نبرد....

به گزارش مدال؛ مسئولان باشگاه تاتنهام در تابستانی که گذشت پس از چند سال عدم فعالیت در بازار نقل‌وانتقالات تیم خود را تقویت کردند و حتی با جذب «تانگی اندومبله» رکورد خرید خود را نیز شکستند.

در این بین اما مدیربرنامه‌های «نیکولو زانیولو» هافبک جوان باشگاه رم نیز از علاقه تاتنهام به موکل خود در تابستان پرده برداشت و مدعی شد تاتنهام پیش از جذب اندومبله قصد به خدمت گرفتن هافبک جوان و مستعد رم را داشت.

«ویگورلی» مدیر برنامه‌های زانیولو در مصاحبه اختصاصی با «اسپورتس‌میل» در این خصوص گفت: «نیکولو قرارداد خود را با رم تمدید کرد و در آنجا خوشحال است، اما از علاقه تاتنهام به او خوشحال بودیم. علاقه جدی نایب قهرمان اروپا به او نشانگر توانایی‌های این پسر است. تاتنهام به طور جدی به نیکولو فکر می‌کرد و علاقه آنها به او از هر باشگاه دیگری بیشتر بود. می‌توانم بگویم تنها تاتنهامِ تحت رهبری پوچتینو است که چنین آنالیز دقیقی در بازار در فوتبال انگلیس دارد. نیکولو برخلاف گفته رسانه‌های ایتالیایی شخصیت لطیفی دارد.»

زانیولو 20 ساله، فصل گذشته با پیراهن جالوروسی در سری‌آ درخشید و نشان داد که برای او آینده درخشانی ترسیم شده است. مدیر برنامه‌های او باور دارد که زانیولو با کار کردن تحت نظر «پائولو فونسکا» در رم به سطح بالاتری خواهد رسید: «او کاملاً حرفه‌ای‌ست و ایتالیا در آینده به او اعتماد خواهد کرد. او فوتبالیست به دنیا آمده. فونسکا برای او نقش مهمی تدارک دیده و در کار کردن با جوانان مهارت دارد.»

ویگورلی درباره سبک بازی موکلش و شباهت آن به «پل گاسکوئین» اسطوره تاتنهام و انگلیس هم گفت: «او از لحاظ فیزیکی بسیار به گازا شباهت دارد اما شخصیتش به مراتب آرام‌تر است. او حالا در رم هافبک مرکزی‌ست، پستی که خودش هم به آن علاقه دارد و مانند گاسکوئین آنجا می‌درخشد.»

بیشتر بخوانید:

حمایت مادر زانیولو از جریمه سرمربی تیم ملی ایتالیا در خصوص نیکولو

تگ ها


نیکولو زانیولو زانیولو تاتنهام تاتنهام اسپرز گرگ‌های رم پل گاسکوئین اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان Nicolò Zaniolo تاتنهام رم لیگ برتر سری آ فوتبال