تلاش ناکام نیمار برای اقناع کوتینیو

به نظر می رسد تلاش های بارسلونا برای اقناع کوتینیو از طریق نیمار به نتیجه نرسیده است ......

به نظر می رسد تلاش های بارسلونا برای اقناع کوتینیو از طریق نیمار به نتیجه نرسیده است.​​​​​​​
به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، در ماه های اخیر بارسا تلاش زیادی کرد تا از رابطه خوب نیمار و کوتینیو برای راضی کردن ستاره برزیلی لیورپول در انتقال به بارسا استفاده کند اما اخبار حاکی از توافق کوتینیو با لیورپول برای امضای قرارداد جدید است.

کوتینیو اخیرا از ادامه دوان حرفه ای خود در لیورپول ابراز رضایت کرده و این بدان معناست که بلوگرانا برای تقویت خط میانی خود باید به دنبال بازیکن دیگری باشد. بارسا در تابستان سال گذشته بازیکنانی مانند دنیس سوارز و آندره گومس را در خط میانی به خدمت گرفت.
نمایش گومس در فصل اخیر خیلی امیدوار کننده نبود و با توجه به بالا رفتن سن آندرس اینیستا، بارسا باید به دنبال تقویت خط میانی خود و به خدمت گرفتان ستاره ای برای سالهای آینده باشد. دنیس سوارز نیز هنوز قادر به یافتن جایگاه ثابت در خط میانی تیم انریکه نبوده است.
 
البته بارسلونا حتی در صورت رضایت کوتینیو نیز کار دشواری برای به خدمت گرفتن او داشت زیرا قطعا لیورپول مبلغ بالایی را برای فروش او تعیین کرده و با توجه به تلاش بارسا برای حفظ لیونل مسی و هزینه های بالای تمدید قرارداد با او، از لحاظ مالی نیز شرایط برای کاتالان ها دشوار خواهد بود.
 
با توجه به عدم توفیق نیمار در راضی کردن کوتینیو برای پیوستن به لیورپول، به نظر می رسد بارسا برای بازسازی خط میانی خود به دنبال گزینه دیگری باشد.

تگ ها


فوتبال