تلاش های پنهان باشگاه چینی برای جذب مسی!

هرچند لیونل مسی اخیرا قراردادش با بارسا را تا 2021 تمدید کرده ولی هنوز هستند تیم هایی که به جذب او امیدوارند ......

هرچند لیونل مسی اخیرا قراردادش با بارسا را تا 2021 تمدید کرده ولی هنوز هستند تیم هایی که به جذب او امیدوارند.
فوتبال چین چند سالی است که با سرمایه گذاری های کلان خود توانسته بر سر زبان ها بیفتد. کوچ تعدادی از ستاره های فوتبال به تیم های چینی توانسته در 5 سال گذشته موفقیت های قاره ای برای باشگاه های این کشور به همراه داشته باشد و این مهاجرت از اروپا همچنان ادامه دارد. آخرین نمونه می توان پیوستن ماسکرانو به هبی فورچون را اشاره کرد. لاوتزی نیز در این تیم چینی توپ می زند.
امروز موندودپورتیوو فاش ساخت که هبی فورچون در تلاش است تا بتواند زمینه لازم برای جذب مسی را نیز فراهم کند. آنها تابستان امسال با پیشنهاد دستمزد 100 میلیون یورو خالص سالانه به مسی همه را شگفت زده کردند؛ ولی فوق ستاره آرژانتینی هدفی جز تمدید قرارداد با بارسلونا نداشت. رقم فسخ قرارداد جدید او 700 میلیون یورو است.
موندو دپورتیوو به نقل از خبرگزاری چینی تنچنت گزارش داده است که هبی فورچون از جذب لاوتزی و ماسکرانو هدفی درازمدت داشته و به نوعی برای آینده سرمایه گزاری کرده است. این باشگاه از لحاظ اقتصادی به قدری قدرتمند است که می تواند 700 میلیون یورو رقم فسخ مسی را پرداخت کرده و او را از بارسا جدا کند. جذب دوستان آرژانتینی نزدیک به مسی نیز نوعی تلاش پنهان این باشگاه برای جلب رضایت مسی در آینده ای نه چندان دور تعبیر شده است.

تگ ها


اخبار روز لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال