تلاش وزارت‌خانه‌های امور خارجه و ورزش برای حل مشکل ویزای دوومیدانی‌کاران

وزارت خانه های امور خارجه و ورزش و جوانان در تلاش هستند تا ویزای اعضای تیم ملی دوومیدانی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان صادر شود ......

وزارت خانه های امور خارجه و ورزش و جوانان در تلاش هستند تا ویزای اعضای تیم ملی دوومیدانی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان صادر شود.

به گزارش مدال به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کاروان دوومیدانی کشورمان قرار بود صبح امروز (سه شنبه) با ترکیب احسان حدادی، حسن تفتیان، حسین کیهانی و با حضور مجید کیهانی و تیمور غیاثی راهی لندن شود تا در مسابقات قهرمانی جهان حضور داشته باشد.

در حالی که به نظر می رسید دوومیدانی کاران صبح امروز عازم دوبی شده اند تا از آنجا به لندن بروند اما خبر رسید که این سفر به دلیل عدم صدور ویزای انگلیس از سوی سفارت این کشور در ایران باعث شد این سفر انجام نشود.

پس از این اتفاق مسئولان فدراسیون از وزارت ورزش و جوانان و همچنین وزارت امور خارجه درخواست کردند تا در این باره پیگیری لازم صورت بگیرد. بر همین اساس نیز هم اکنون مسئولان این دو وزارتخانه از جمله حسن قشقاوی معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه در حال پیگیری هستند تا ویزای نفرات اعزامی هرچه سریع تر صادر شود.

احسان حدادی اولین نماینده ایران در این رقابت ها است که روز جمعه به میدان خواهد رفت و باید حداقل فرصت لازم برای استراحت و آمادگی پیش از مسابقه را نیز داشته باشد.

تگ ها


اخبار روز دو و میدانی