تلاش و سخت‌کوشی؛ راه رونالدو برای بازگشت به اوج

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی منچستریونایتد راه حل این تیم برای بازگشت به روزهای اوج را مشخص کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، منچستریونایتد سال 2022 را ضعیف آغاز کرده و در هفته های اخیر در لیگ برتر و جام حذفی انگلیس نتایج چندان خوبی کسب نکرده بود. این عملکرد باعث افزایش انتقادات به رالف رانگنیک و ستاره های این تیم شده بود، اما شیاطین سرخ دیشب در خانه با دو گل از سد برایتون گذشته و کمی به اوضاع خود در جدول لیگ برتر سر و سامان بخشیدند.

اما کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی و 37 ساله یونایتد در نیمه دوم و با حرکتی زیبا وارد محوطه جریمه برایتون شده و گل اول تیمش را وارد دروازه حریف کرد. کریستیانو رونالدو از ابتدای سال 2022 در شش مسابقه نه موفق به گلزنی شده و نه پاس گل داده بود تا منتقدان پایان راه این ستاره پرتغالی را متصور شوند. اما کریستیانو رونالدو بار دیگر ارزش های خود را ثابت کرده و به زیبایی موفق به باز کردن دروازه برایتون شد. حالا او در اینستاگرام پیامی انگیزشی منتشر کرده و مدعی شد تنها با تلاش فراوان راه بازگشت به روزهای اوج وجود دارد.

کریستیانو رونالدو در صفحه خود نوشت: "بازگشت به مسیر؛ هیچ کس تسلیم نمی شود و تنها یک راه برای بازگشت به مسیر وجود دارد؛ سخت‌کوشی، کار تیمی، تلاش جدی. باقی موارد دیگر تنها سسر و صدای بیهوده است. به پیش شیاطین."

تگ ها


فوتبال جهان کریستیانو رونالدو منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال